• پنجشنبه ۲۸ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-881-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

رییس هیئت ورزش‌های رزمی استان فارس:

فرد متهم به تجاوز در شیراز مربی دفاع شخصی نیست

رییس هیئت ورزش‌های رزمی استان فارس گفت: فرد متهم به تجاوز که اخیرا در شیراز دستگیر شد؛ مربی دفاع شخصی و عضو و فعال در این هیئت نبوده است.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس به نقل از روابط عمومی هیئت ورزش‌های رزمی استان فارس، محمدرضا اوجی گفت: فرد بازداشت شده از سوی دستگاه قضایی در موضوع اتهام تجاوز به یک نوآموز ورزشی نوجوان، هیچ وابستگی به هیئت ورزش‌های رزمی فارس ندارد.

او با تصریح اینکه فرد متهم به هیچ عنوان دارای تاییدیه‌ی مربی‌گری از هیئت ورزش‌های رزمی فارس نیست، گفت: تمام باشگاه‌های ورزشی فعال در رشته‌های مختلف خصوصا رشته‌های رزمی موظف به استفاده از مربیان مورد تایید و دارای مدرک معتبر مربیگری هستند.

اوجی با اشاره به لزوم هوشیاری اولیای جوانان و نوجوانان در زمان ثبت‌نام آنان در باشگاه‌های ورزشی، تصریح کرد: خانواده‌ها اجازه حضور فرزندانشان در باشگاه‌های فاقد مجوز را ندهند و از ارتباط با باشگاه‌ها و مربیان فاقد مجوز جدا پرهیز کنند.

به گزارش ایسنا، طی روزهای اخیر اخباری مبنی بر آزار و اذیت یک پسر نوجوان توسط مربی دفاع شخصی در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی منتشر و روز چهارشنبه برابر اعلام دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شیراز، فرد متهم بازداشت و روانه‌ی زندان شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: