• جمعه ۵ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 975-876-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مراسم تجلیل از پیشکسوتان جهاددانشگاهی فارس برگزار شد

رییس جهاددانشگاهی فارس:
دغدغه‌ها را با روحیه‌ی جهادی و تفکری دانشگاهی رفع می‌کنیم

رئيس جهاد دانشگاهي استان فارس با تصریح اینکه امروز مشکلات اعضای جهاددانشگاهی کمتر از گذشته است، تصریح کرد که با استفاده از خرد جمعی و با روحیه‌ی جهادی و تفکری دانشگاهی، به دنبال حل مشکلات و کاهش دغدغه‌ها هستیم .

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، مظاهر بابایی بعدازظهر چهارشنبه سوم مرداد در اولین آیین تجلیل از پیشکسوتان و اعضای بازنشسته‌ی جهاددانشگاهی استان فارس، ضمن تبریک دهه‌ی کرامت و میلاد فرخنده‌ی حضرت ثامن‌الحجج(ع) تاکید کرد که پیشکسوتان و بازنشستگان جهاددانشگاهی ظرفیتی کارآمد در مسیر موفقیت این نهاد محسوب می‌شوند .

بابایی با تاکید براینکه اعضای جهاددانشگاهی همه جهادگرانی صادق و عاشق بوده و هستند که تمام تلاش‌ خود را برای اعتلای این نهاد انقلابی صرف کرده‌اند، تجلیل از آنان را تشکر از خالق قلمداد و تاکید کرد که تمام اعضای جهاددانشگاهی چه شاغل چه بازنشسته، اعضای یک خانواده محسوب می‌شوند .

رییس جهاد دانشگاهي استان فارس ادامه داد: این مجموعه که مولد انقلاب و نظام مقدس اسلامی است، اکنون و در آستانه‌ی ۳۸ سالگی، سال‌های پر فراز و نشیبی را طی کرده و امروز در جایگاهی شایسته قرار دارد، اگرچه همچنان مشکلات و دغدغه‌هایی هست اما پرسنل اذعان دارند که این مسائل و دغدغه‌ها بسیار کمتر از گذشته شده است .

وی با تصریح بر اینکه جهاد دانشگاهي از زمان شروع فعاليت تاكنون به موفقيت‌هاي چشم‌گيري دست يافته است، تاكيد كرد كه امروز هم بايد همان روحيه و اخلاق جهادي در مجموعه جهاد دانشگاهي برای تثبيت در سطح جامعه حاكم باشد و با همان روحیه شایستگی‌ها نمود داده شود .

رییس جهاد دانشگاهي استان فارس از پرسنل اين نهاد خواست تا فارغ از مسئوليت‌ها در مسیر اعتلای هرچه بیشتر جایگاه سازمان و پیشرفت و موفقیت این نهاد انجام دهند و مسئولان را از پیشنهادات و هم‌فکری‌هایشان بهره‌مند سازند .

بابایی با تاكيد بر لزوم رعايت اخلاق اسلامي و حقوق ديگران در مجموعه جهاد دانشگاهي فارس، عنوان كرد: به لحاظ مسئوليت، كسي بر ديگري در اين مجموعه ارجحيت ندارد؛ همه‌ی اعضا همانند يك تيم منسجم مشغول به فعاليت هستيم؛ هیچ کسی در جهاد دانشگاهی بر دیگری اولویت ندارد که بخواهد بواسطه‌ی نگاه شخصی با دیگران مواجهه داشته باشد .

وی همچنین با تاكيد بر استفاده از داشته‌ها و پنانسيل‌هاي موجود در اين مجموعه، بيان كرد: امروز بستر ترقي جهاد دانشگاهي بيش از گذشته فراهم است .

رئيس جهاد دانشگاهي استان فارس با تصريح اينكه به مسائل حقوقي و مالي، حكم‌ها و ديگر مشكلات موجود در اين مجموعه آگاهم، گفت: ممكن است قوانين دست ما را براي ارتقاء توانمندي پرسنل باز گذاشته باشد اما در شرايط فعلي تمام تلاشمان را براي مهيا شدن امكانات بهتر و رفاه بیشتر پرسنل به كار خواهيم گرفت .

بابایی با اشاره بیان مطلبی به نقل از "تحف‌العقول" مبنی بر اینکه بخیل را آسایشی، حسود را خوشی و لذتی، دروغگو را مروت و مردانگی و زمامداری را وفایی نیست، یادآور شد: براي پرهيز از تصميم‌هاي سليقگي در اجراي حكم كارمندان از معاونين مجموعه جهاد دانشگاهي و خرد جمعی موجود كمك خواهيم گرفت.

به گزارش ایسنا، برنامه‌ی تجلیل از پیشکسوتان و اعضای بازنشسته‌ی جهاددانشگاهی استان فارس برای اولین‌بار با حضور اکثر بازنشستگان و تجلیل از تلاش‌های آنان و به مناسبت دهه‌ی کرامت و روز میلاد مسعود حضرت امام رضا(ع) برگزار شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: