• یکشنبه ۷ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 975-381-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

شهردار صدرا:

حمایت از فعالیت‌های ورزشی یک اولویت است

شهردار صدرا با اشاره به میزبانی مسابقات پرثوآ قهرمانی کشور، حمایت از فعالیت‌های ورزشی و توسعه‌ای این فعالیت‌ها را از اولویت‌های اصلی شهرداری و شورای شهر صدرا عنوان کرد.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس به نقل از روابط عمومی شهرداری صدرا، عباس ملک‌زاده  با یادآوری اینکه عمر شهر صدرا به ۳۰ سال نمی‌رسد اما فعالیت‌های خوبی در زمینه‌ی توسعه‌ی فضاها و فعالیت‌های ورزشی انجام شده یا در دست اقدام است، گفت: تیم فوتسال صدرا یکی از بهترین تیم‌های کشور محسوب می‌شود که بازیکنان بزرگی را به کشور معرفی کرد؛ اکنون هم نگرش ما حمایت از این تیم و دیگر فعالیت‌های ورزشی برای بازگشت به گذشته‌ی پر افتخار است.

او با اشاره به حضور محمد ناظم‌الشریعه به‌عنوان یکی از پنج مربی فوتسال برتر جهان و بنیان‌گذار تیم فوتسال صدرا، گفت: با حضور این فرد موثر اداره‌ی ورزش و جوانان صدرا مسیر توفیق را طی می‌کند.

شهردار صدرا گفت: با تشکیل باشگاه ورزشی فرهنگی صدرا با همکاری شهرداری، شرکت عمران و اداره ورزش صدرا، ورزش در این شهر شروعی دوباره دارد بطوری که اخیرا تیم کاراته صدرا عنوان قهرمانی کشور را کسب کرد.

او با بیان اینکه با ایجاد سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری صدرا،  تحول در حوزه ورزش همگانی و قهرمانی را دنبال می‌کنیم گفت: شهرداری ضمن ایجاد زیرساخت‌های ورزش همگانی، ورزش قهرمانی را هم حمایت خواهد کرد و همکاری در برگزاری این مسابقات از نمونه های تلاش شهرداری صدرا برای توسعه ورزش محسوب می‌شود و حمایت از ورزش در برنامه‌های کوتاه مدت و بلند مدت شهرداری صدرا قرار دارد.

ملک‌زاده با اشاره به حضور چهره‌های شاخص ورزشی کشور در شهر صدرا، گفت: از میان چهره‌های شاخص، خانم سلطنت نوروزی داور ملی فوتبال و آقای ناظم‌الشریعه، می‌توانند در تحول ورزش صدرا کمک‌های شایانی داشته باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: