• یکشنبه ۷ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 975-481-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

استاندار فارس:

انتظار داریم ورزشگاه 6 هزار نفری شیراز دهه‌ی فجر افتتاح شود

استاندار فارس گفت: با توجه به قول‌هایی که مسئولان وزارت ورزش داده‌اند انتظار داریم ورزشگاه 6 هزار نفری شیراز دهه‌ی فجر آماده بهره‌برداری باشد.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، اسماعیل تبادار یکشنبه 7 مرداد در بازدید از روند ساخت ورزشگاه 6 هزار نفری شیراز، این پروژه را از مهمترین پروژه‌های عمرانی در زمینه‌ی توسعه‌ی ورزش در سطح استان و ملی و حتی بین‌المللی دانست.

او با تاکید بر لزوم تسریع در عملیات احداث این ورزشگاه، آن را از پروژه‌های اولویت‌دار استان برشمرد و گفت: تکمیل این پروژه‌ی ورزشی گامی مهم در توسعه‌ی زیرساخت‌های ورزشی فارس به‌شمار می‌رود.

تبادار با بیان اینکه در بازدید گذشته روند پیشرفت پروژه را مناسب تر ارزیابی کرده است، افزود: معاون وزیر ورزش و جوانان را دعوت کرده‌ایم تا هفته آینده بازدیدی از پروژه داشته باشد و زمینه شتاب گرفتن کار را فراهم کند .

استاندار فارس با یادآوری اینکه وجود یک سالن ورزشی با ظرفیت 6 هزار نفر می‌تواند نقش موثری در عرصه ورزش استان داشته باشد، یادآور شد: این ورزشگاه علاوه بر تامین بخش عمده‌ای از نیاز ورزشی استان فارس و شهر شیراز در زمینه ورزش حرفه‌ای، در کنار ورزشگاه پارس و سایر داشته‌های ورزشی استان، ظرفیتی برای مطرح شدن فارس در سطح ملی و بین المللی ایجاد خواهد کرد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: