• سه شنبه ۹ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 975-2274-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

استاندار فارس خبر داد:

استمرار تلاش‌ها برای صیانت از مجتمع‌های تولیدی

استاندار فارس تاکید کرد که تلاش‌ها برای صیانت از مجموعه‌های تولیدی و صنعتی در فارس و رونق بخشیدن به فعالیت آنها استمرار دارد.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، به نقل از روابط عمومی استانداری فارس اسماعیل تبادار در بازدید از مجتمع صنعتی میر مطهری در منطقه سیاخ دارنگون شیراز افزود: بازدید از مجتمع‌های تولیدی و صنعتی با هدف تلاش برای رفع موانع پیش روی آن‌ها انجام می‌شود .

وی ادامه داد: توجه به اتمام پروژه‌های صنعتی نیمه تمام و رسیدن واحدها و مجتمع‌های تولیدی به ظرفیت اسمی تولید محصولات از مهمترین دغدغه‌های مورد نظر مدیریت ارشد استان است که برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه در کارگروه رفع موانع تولید استان انجام شده است.

استاندار فارس همچنین با تاکید بر لزوم توجه به مقوله اشتغال از سوی همه دستگاه‌های اجرایی استان به عنوان نیاز امروز جامعه گفت: حفظ، فعال ماندن و توسعه مجتمع‌های تولیدی می‌تواند علاوه بر اثرگذاری در توسعه اقتصادی استان، زمینه‌های مستقیم و غیرمستقیم اشتغال را فراهم کند که این اقدام در دستور کار است .

مجتمع صنعتی میر مطهری از سال 1362 فعالیت خود را آغاز کرده و زمینه طراحی، محاسبه، ساخت و نصب انواع سازه های فلزی سوله، پل و انواع پلتفرم و سازه های پیچ و مهره ای فعالیت دارد .

استاندار فارس همچنین از روند ساخت عرشه‌های فلزی پل‌های کیلومتر 19 و 36 محور مهر، گله‌دار، دارالمیزان که توسط مجتمع صنعتی میرمطهری در حال ساخت است، بازدید کرد .

با تکمیل این پل‌ها در محور مهر، گله‌دار، دارالمیزان، امکان بهره‌برداری از 23 کیلومتر محور مذکور میسر خواهد شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: