• چهارشنبه ۱۰ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 975-1773-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس:

وضعیت امروز انباشت مشکلات گذشته است

معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس با تاکید براینکه منکر وجود کاستی‌ها و مشکلات و دشواری‌ها در بخش‌های مختلف نیستیم تصریح کرد که به آینده و پشت سر گذشتن شرایط کنونی امید کامل داریم.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، هادی پژوهش چهارشنبه ۱۰ مرداد در نشست هم‌اندیشی استاندار و معاونان استانداری فارس با اصحاب رسانه در شیراز، مشکلات امروز جامعه انباشت مسائل گذشته است، زخمی که اکنون سر باز کرده و خود را بیشتر در قالب مشکلات معیشتی نمود می‌دهد.

او با قبول اینکه جامعه در شرایط بسیار دشواری به لحاظ روانی بسر می‌بریم؛ تصریح کرد: باید قبول کنیم که آنچه شایعه محسوب می‌شود با آنچه واقع است تفاوت‌های زیادی دارد و این تفاوت‌ها باید بیان شود.

معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس با اشاره به همراهی، همکاری و  همفکری اصحاب رسانه در استان، خواستار تلاش رسانه‌ها برای عدم غالب شدن جو روانی مورد نظر دشمنان نظام اسلامی در شرایط فعلی جامعه شد.

او با تصریح بر اینکه شرایط امروز جامعه نیاز به ترسیم برای رسانه‌ها ندارد، خاطرنشان کرد: برخی تحلیل‌ها بر این نکته تاکید دارد که آمریکا نیازی به جنگ فیزیکی با ایران ندارد بلکه با جنگ روانی و دامن‌زدن به نارضایتی‌های اجتماعی و اقتصادی می‌تواند جامعه را از درون بپاشد.

معاون سیاسی استانداری فارس با تاکید براینکه شرایط دشوار کنونی را هم می‌توان و باید با همراهی و همدلی و تدبیر، مانند شرایط دشوار دوره‌های گذشته، پشت سر گذاشت، گفت: مدیران و مسئولان نباید مقهور شرایط کنونی شوند.

پژوهش ابراز نگرانی کرد که گاه احساس می‌شود بعضی از مدیران مسئول در بخش‌های مختلف استان فارس مقهور شرایط کنونی شده‌اند و باور کرده‌اند که کاری نمی‌توان انجام داد.

معاون سیاسی استانداری فارس ضمن تاکید براینکه، در شرایط دشوار امروز، امنیت موجود در جامعه یک ویژگی منحصر به‌فرد در ایران است، گفت: امروز سربازان برای تامین و حفظ امنیت این سرزمین شب و روز ندارند؛ نه اینکه کاستی وجود نداشته باشد، اما همه از تمام توان برای حفظ امنیت استفاده می‌کنند.

او امنیت را یک نعمت بزرگ برای هر کشوری برشمرد و گفت: باید این امنیت را به شکلی برجسته به جامعه منعکس کرد؛ البته تامین و حفظ امنیت مردم وظیفه‌ی نظام و دولت محسوب می‌شود.

پژوهش با اشاره به ضرورت همراهی و همفکری رسانه‌ها و تمام دلسوزان نظام و انقلاب برای کمک به مدیران با هدف ممانعت از غالب شدن جو روانی ایجاد شده در جامعه، گفت: قطعا رسانه‌ها و مدیران رسانه‌ها در این زمینه تاثیرگذار محسوب می‌شوند.

معاون استانداری فارس همچنین با بیان اینکه بازرسی از اداره‌ها منحصر به موضوع عفاف و حجاب نیست، گفت: کمیته‌ای تحت عنوان صیانت از حقوق شهروندی ایجاد شده که با حضور بازرسان افتخاری و ناشناس، ضمن توجه به فیزیک اداره‌ها، تمام کارکردهای دوایر دولتی را رصد و ارزیابی می‌کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: