• پنجشنبه ۱۱ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 975-2073-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

فرمانده سپاه فجر استان فارس:

همدلی سپاه و نیروی انتظامی در بالاترین سطح است

فرمانده سپاه فجر استان فارس تاکید دارد که همدلی و وحدت بین مسئولان و نیروهای سپاه پاسداران و نیروی انتظامی در استان فارس در بالاترین سطح قرار دارد.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس به نقل از روابط عمومی سپاه فجر فارس، سرتیپ پاسدار سید هاشم غیاثی در جلسه‌ی همدلی فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی در فارس که با حضور نماینده‌ی ولی فقیه در استان برگزار شد، با اشاره به حساسیت‌های مقطع کنونی، اهمیت حفظ و تداوم همدلی را متذکر شد.

در این جلسه نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه‌ی شیراز با اشاره به تبلیغات دشمنان خارجی و داخلی گفت: متاسفانه امروز دشمنان خارجی و داخلی انقلاب اسلامی با استفاده از ابزارهای تبلیغاتی درصدد ایجاد ناامنی جامعه وایجا د مشکلات برای دوت است که البته دولت میبایست با رفع ضعف مدیریتی شرایط را مدیریت کند .

آیت الله لطف‌الله دژکام شرایط اقتصادی و فرهنگی امروز جامعه را امتحان دانست و افزود: باید در مقابله با تلاش دشمنان با همت و یکدلی و تمسک به قرآن کریم و الهام گرفتن از آیات قران از این امتحان سربلند بیرون بیاییم .

فرمانده سپاه فجر استان فارس نیز گفت: یکی از مهمترین مولفه های امنیت تعامل موثر نیروهای نظامی و انتظامی است که می بایست به صورت مستمر و هدفمند ادامه داشته باشد تا اوج این همدلی و تعامل در میدان تقابل با عوامل دشمن مشاهده شود .

سرتیپ دوم پاسدار سید هاشم غیاثی اشرافیت اطلاعاتی در عرصه های مید انی را یکی از مهمترین محورهای مولفه های همدلی سپاه و نیروی انتظامی دانست.

وی ادامه داد: همپوشانی نیروی انتظامی و سپاه در ماموریت های میدانی، هم افزایی و تعامل سپاه و ناجا در حوزه های فضای مجازی، عملیات روانی، رصد و اشراف اطلاعاتی و همیاری در جهت کمک به انتفاع رساندن به مردم در محله های کم برخوردار استان ازدیگرمولفه های همدلی این دوسازمان است .

غیاثی وحدت و همدلی سپاه و نیروی انتظامی در استان فارس را در بالاترین سطح توصیف و اضافه کرد: در قضایایی که در سال‌های اخیر اتفاق افتاد برای حفظ و تثبیت امنیت و آرامش، سپاه وناجا همراه با مردم در جهت مطالبات به حق مردم از طریق مسئولین مرتبط مطالبات مردم را پیگیری خواهد کرد .

فرمانده ارشد سپاه در استان فارس بیان داشت: در طول چهل سالی که ازانقلاب اسلامی می گذردمسائل ومشکلات متعددی داشته ایم که درسایه صبروخویشتنداری ومساعدت مسئولین ازاین شرایط سخت عبوکرده که امروزهم عبوازشراط موجوددرجامعه قابل رسیدگی ومرتفع ساختن است و میبایست همه آحاد مردم ومسئولین تلاش کنیم تادرراستای اهداف عالی نظام اسلامی و امام خمینی (ره) ورهبری معظم انقلاب قدم بداریم .

در این مراسم فرمانده نیروی انتظامی استان فارس جلسات همدلی سپاه پاسداران و نیروی انتظامی را ضروری دانست و گفت: برگزاری جلسات همدلی و مودت نیروهای نظامی و انتظامی به منظور هم افزایی، افزایش مهارت های خدمتی در جهت مبارزه بی امان با ناهنجاری های اجتماعی و همچنین انتقال تجربیات دو مجموعه سپاه پاسداران و نیروی انتظامی در جهت هنجار سازی اجتماع بسیارضروری است .

سردار سرتیپ احمدعلی گودرزی افزود: تا کنون چندین جلسه انس ومودت و همدلی سپاه و نیروی انتظامی در استان فارس برگزار شده که موجب هم افزایی مطلوب، همدلی و هماهنگی های عملیاتی و اطلاعاتی در حوزه های فضای حقیقی و مجازی شده است .

فرمانده انتظامی فارس گفت: هم افزایی مطلوب بوجود آمده توسط سپاه پاسداران و نیروی انتظامی باعث شده است استان فارس در رتبه استان های برتر از نظر احساس امنیت قرار بگیرد .

او افزود: نیروی انتظامی و سپاه پاسداران دو مجموعه لاینفک از حیث خدمتی بوده و تلاش می شود جلسات تعاملی و مودت تا پایین ترین رده های سپاه و نیروی انتظامی در استان فارس گسترش پیدا کند .

گودرزی ابراز امیدواری کرد که با بهره گیری از اطلاعات و توانمندی های سپاه و نیروی انتظامی در فضای حقیقی و فضای مجازی در راستای مبارزه با عملیات روانی دشمن در جنگ تمام عیار اقتصادی وارد عمل شده و بتوانیم در تمام اهداف بویژه در طرح های مردم یاری در مناطق کم برخوردار استان فارس با همکاری یکدیگر قدم برداریم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: