• جمعه ۱۲ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 975-2773-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

عضو خبرگان رهبری طی نامه‌ای خطاب به رییس‌جمهوری:

تنها راه برون رفت از وضعیت کنونی اقدام انقلابی و جهادی است

نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری طی نامه‌ای خطاب به رییس جمهوری راه برون رفت از وضعیت کنونی را اقدام انقلابی و جهادی دانست.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس به نقل از دفتر نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری، آیت‌الله علی‌اکبر کلانتری با نگارش نامه‌ای خطاب به دکتر حسن روحانی، رییس‌جمهوری، اعلام کرد که "تنها راه برون رفت از این وضعیت، اقدام انقلابی و کار جهادی است چرا که تجربه نشان داده انجام سخت‌ترین کارها با روحیۀ انقلابی و جهادی و با تکیه بر توانمندی های داخلی و با اعتماد به مردم، منتهی به موفقیت خواهد شد .

متن نامه آیت‌الله علی‌اکبر کلانتری که برای انتشار در اختیار ایسنا قرار گرفته به شرح زیر است؛

"باسمه تعالی

رئیس جمهور محترم حجة الاسلام و المسلمین جناب آقای روحانی

سلام علیکم

با احترام و آرزوی توفیقات

نیاز به گفتن نیست که در مقطع کنونی ، مهم ترین مشکل برای اقشار مختلف مردم به خصوص کارگران، کارمندان، کشاورزان ، فرهنگیان و بازنشستگان ، فشار های سنگین معیشتی و نابسامانی های اقتصادی است. افزایش گلایه ها و درد دل های مردم با علما و روحانیون که آنان را ملجأ و پناهگاه خود می دانند ، گواه این سخن است.

البته نخبگان، اندیشمندان و جوانان فهیم ، از چنان درکی برخوردارند که ناتوانی و ناکارآمدی جمعی از مسئولان را به ناکارآمدی نظام اسلامی تفسیر نکنند و از همین روست که علیرغم فشار های اقتصادی و تنگناهای معیشتی ، هیچ گاه با ساختار شکنان و آشوب طلبان همراهی نکرده و نخواهند کرد . ولی بسیار روشن است که دلبستگی مردم نجیب به نظام و دین و کشور خود و محبت بی شائبه آنان به رهبر دلسوزشان، به معنای ارادت بی حد و حصر به مسئولان ناکارآمد و حمایت نامحدود از آنان نیست.

بی تردید تنها راه برون رفت از این وضعیت ، اقدام انقلابی و کار جهادی است چرا که تجربه نشان داده است انجام سخت ترین کارها با روحیۀ انقلابی و جهادی و با تکیه بر توانمندی های داخلی و با اعتماد به مردم ، منتهی به موفقیت خواهد شد.

امروز به نظر می رسد همۀ دلسوزان نظام به این اجماع رسیده اند که لازم است فراتر از نگرش های تنگ سیاسی، یک تیم اقتصادی قوی، متخصص، متعهد، انقلابی و کارآمد تشکیل داد که درد های مردم به خصوص آنان که با درآمد های اندک و در عین حال ثابت ، کمر در زیر بار گرانی خم کرده اند را درک کنند.

حال که دشمنان عنود با همۀ جنود خود از جمله امپریالیسم خبری، مرتجعان عرب، منافقان، سلطنت طلبان و غرب زدگان، به جنگی تمام عیار با این مردم برخاسته اند ، مقتضای عقل و شرع آن است که با همان روحیۀ دفاع مقدس، وارد کارزار شد و با تلاش شبانه روزی ، بدخواهان مردم و کشور را ناامید ساخت.

البته تکمیل کنندۀ این حرکت، اقدامات به موقع، شفاف و قاطع قوۀ قضائیه در برخورد با مفسدان اقتصادی و محاکمه خارج از نوبت و مجازات سریع آنان است .

با آرزوی توفیقات الهی برای همۀ خدمتگذاران به مردم و نظام اسلامی."


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: