رشد ۲۷ درصدی کشف کالای قاچاق در فارس


عكس  16:1:29 1397/05/14
975-982-5 كد خبر

فرمانده انتظامی استان فارس از رشد ۲۷ درصدی کشفیات کالای قاچاق در این استان طی ۴ ماه اول امسال خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس فارس سردار احمدعلی گودرزی گفت: طي ۴ ماهه اول امسال طرح‌هاي ويژه‌اي توسط مأموران پليس آگاهي و ساير رده‌هاي انتظامي استان، اجرايي شده است .

وي ادامه داد: طي اين مدت، هزار و ۴۳۲ دستگاه خودرو سبك و سنگين حامل انواع كالاهاي قاچاق توقيف و با تلاش مأموران انتظامي ۲ هزار و ۵۵۹ متهم در اين خصوص شناسايي و دستگير شده‌اند .

اين مقام ارشد انتظامي استان با بيان اينكه در اين رابطه هزار و ۱۸۶ پرونده تشكيل و به مراجع قضائي ارسال شده است، گفت: ارزش محموله‌هاي قاچاق مکشوفه، ۸۰۳ ميليارد ريال برآورد شده است .

گودرزي با اشاره به اينكه ميزان كشفيات كالاي قاچاق نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۷ درصد رشد را نشان می‌دهد، گفت: پرونده‌هاي بالاي 500 ميليون تومان در اين بازه زماني، با رشد ۱۱ درصدي روبه رو بوده كه نشان دهنده عزم راسخ پليس در برخورد با كالاي قاچاق است .

فرمانده انتظامی فارس گفت: پليس در اجراي منويات مقام معظم رهبري و بر اساس وظايف قانوني خود در راستاي مبارزه با پديده شوم قاچاق از همه ظرفيت ها و امكانات لازم استفاده مي كند و در اين مسير از هيچ كوششي دريغ نخواهد كرد .خبرنگار:
انتهاي پیام
ارسال خبر به دوستان
* گیرنده(ها):
آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: