• یکشنبه ۱۴ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 975-2873-5
  • خبرنگار : 014
  • منبع خبر : ----

استاندار فارس تاکید کرد:

استفاده از همه ظرفیت‌هایی که موجب اشتغال می‌شود

استاندار فارس با بیان اینکه باید از تمام بخش‌هایی که می‌تواند کمترین اشتغال را ایجاد کند، استفاده کنیم، گفت: باید از تمام ظرفیت‌های قانون بودجه بهره گرفت و با مشارکت بخش خصوصی تعداد زیادی از پروژه‌ها به بهره‌برداری برسد .

به گزارش ایسنا منطقه فارس، اسماعیل تبادار بعدازظهر شنبه 13 مرداد در جلسه شورای توسعه و برنامه‌ریزی استان فارس با اشاره به اینکه استفاده از توان بخش خصوصی موجب تسریع در روند بهره‌برداری از پروژه‌های نیمه تمام استان فارس خواهد شد، افزود: در حال حاضر ۴۰ میلیارد تومان بودجه مبلغ کمی نیست بنابر این باید از تسهیلات ارزان قیمت به خوبی استفاده شود.

استاندار فارس خواستار فعال شدن مسئولین کارگروه‌ها شد و عنوان کرد: مدیران اجرایی نیز بدون از بین بردن وقت این مسیر را طی کنند که خوشبختانه از بهره‌گیری تبصره ۱۹ حرکت‌های خوبی انجام شده است.

تبادار تاکید کرد: معافیت مالیاتی ۱۰ ساله و دادن اختیار به مدیران از جمله مباحث بسیار مهمی است که می‌تواند باعث سرعت بخشی به کار شود.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه با اشاره به اینکه اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام کشور در دستور کار سران قوا قرار دارد، گفت: مدیران در واگذاری پروژه‌ها به بخش خصوصی شجاعت داشته باشند .

محمدرضا رضایی کوچی اظهار کرد: همگان متوجه شده‌اند که بخش زیادی از سرمایه‌های کشور در پروژه‌های نیمه تمام در حال از بین رفتن است که در استان فارس رقمی حدود ۲۰ هزار میلیارد تومان است.

نماینده جهرم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: متاسفانه به اسم شهرستان‌های محروم هرساله اعتبارات ۲ درصد و ۳ درصد دریافت می‌کنند و شهرستان‌هایی که توانمند هستند  به سمت محرومیت می‌روند در حالی‌که مدیران اجرایی باید هرساله شهرستان‌ها را رصد کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: