• یکشنبه ۱۴ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-5014-5
  • خبرنگار : 014
  • منبع خبر : ----

معاون استانداری فارس:

روند اجرایی طرح مجموعه فرهنگی سعدیه تسریع می‌شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس، خواستار تشکیل کمیته‌ای اجرایی جهت تسریع در روند اجرایی طرح مجموعه فرهنگی سعدیه شد تا اهداف بازآفرینی در این مجموعه با سرعت بیشتری محقق شود .

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، عنایت‌اله رحیمی به سیاست‌های دولت تدبیر و امید در خصوص بازآفرینی شهری و پیگیری‌های مستمر استاندار فارس در زمینه پروژه‌های بازآفرینی در بافت‌های فرسوده و تاریخی اشاره کرد.

رحیمی تاکید کرد: معاونین استاندار، شهردار شیراز و دیگر دستگاه‌های اجرائی بر خود تکلیف می‌دانند که نهایت پیگیری و هماهنگی را جهت تحقق توسعه بیشتر استان داشته باشند.

وی تقویت فضای همدلی وفاق بین همه طیف‌های سیاسی برای تحقق توسعه استان را خواستار شد و بر اجرایی شدن طرح‌های بازآفرینی شهری تاکید کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس، مهم‌ترین ویژگی‌های یک طرح بازآفرینی مناسب را انعطاف‌پذیری، جذب مشارکت همگانی، توجه به فضاهای باز شهری و خاطرات جمعی دانست .

بنابراین گزارش، جلسه هماهنگی محورها و پهنه‌های با اهمیت تاریخی در طرح تفصیلی شهر شیراز با محوریت مجموعه زندیه و آرامگاه سعدی با رویکرد بازآفرینی شهری با حضور عنایت‌اله رحیمی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس، شهردار شیراز، نمایندگان شورای اسلامی، ادارات کل راه و شهر سازی، میراث فرهنگی و مشاور طرح برگزار شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: