• دوشنبه ۱۵ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-5614-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

رییس شورای شیراز:

جهاددانشگاهی نماد خودباوری جوانان ایرانی است

رییس شورای اسلامی شهر شیراز گفت: جهاددانشگاهی نماد خودباوری جوانان ایران اسلامی است .

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس سید احمدرضا دستغیب عصر دوشنبه ۱۵ مرداد و در چهل و هشتمین جلسه‌ی علنی شورای اسلامی شهر شیراز با گرامیداشت ۱۶ مردادماه سالروز تأسیس جهاددانشگاهی گفت: جهاددانشگاهی نهادی پیشگام در حوزه تولید علم و نشر فرهنگ و از افتخارات انقلاب اسلامی است .

وی به توانمندیهای جهاددانشگاهی اشاره کرد و گفت: وجود پژوهشگاه‌های بزرگ همچون و رویان در تولید و تحقیقات سلولهای بنیادی نقطه درخشان کارنامه نظام در حوزه تولید علم است .

دستغیب با بیان اینکه جهاددانشگاهی نماد خودباوری جوانان ایران اسلامی است، ابراز کرد: تجلیل‌های رهبر معظم انقلاب از این نهاد بیانگر نوع تلاش جهادگران در تولید علم و دانش است .

دستغیب همچنین با گرامیداشت ۱۷ مردادماه سالروز شهادت خبرنگار شهید صارمی و روز خیرنگار این روز را به خبرنگاران تبریک گفت و افزود: خبرنگاران آگاهی رسانان به جامعه و مرکز شفافیت بخشی به عملکرد مدیران است .

رییس شورای اسلامی شهر شیراز با تصریح اینکه جهان بدون خبرنگار جهان مملو از رخوت و ظلم و تاریکی است، گفت: امروز خبرنگاران چراغ راه جامعه در مبازره با فساد و بی اخلاقی هستند .

در این مراسم دکتر مظاهر بابایی رییس جهاددانشگاهی واحد فارس گزارشی از عملکرد این نهاد ارائه داد و اعضای شورای شهر شیراز از جهادگران نمونه جهاددانشگاهی واحد فارس تجلیل کردند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: