• شنبه ۲۰ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-7014-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

شبی برای همدلی خبرنگاران و مردم در شیراز

اختتامیه‌ی نمایشگاه عکس و جشن مردمی بزرگداشت مقام خبرنگار، زمینه‌ای برای همدلی بین خبرنگاران و مردم در شیراز شد.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، شامگاه جمعه ۱۹ مرداد، اختتامیه‌ی نمایشگاه عکس نگاره‌ها و جشن مردمی بزرگداشت مقام خبرنگار، به همت انجمن صنفی خبرنگاران و عکاسان خبری استان فارس و حمایت اداره کل ورزش و جوانان فارس، در پیاده‌راه مقابل باغ عفیف‌آباد شیراز برگزار شد.

جشن مردمی روز خبرنگار اتفاق مهمی در جامعه‌ی خبری استان فارس بود، اتفاقی که همراهی و همدلی را فارغ از هر تعارف و کلیشه‌ای رقم زد.

شامگاه جمعه ۱۹ مرداد خبرنگاران و عکاسان به دور از هر تکلف و تکلیفی میزبان جمع زیادی از مردم بودند، شهروندانی که با همراهی مجری خوب برنامه با رسانه‌های فعال و عکاسان و خبرنگاران شهرشان آشنا شدند.

جشن مردمی خبرنگار در شیراز، تابوی برگزاری جشن‌های روز خبرنگار را شکست، جشن‌هایی که همیشه با سخنرانی مسئولان همراه بوده است.

حمایت رییس سازمان برنامه و بودجه، مدیرکل ورزش و جوانان و معاون امور جوانان آن اداره کل، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، عاملی موثر در برگزاری نمایشگاه عکس نگاره‌ها و جشن مردمی بزرگداشت روز خبرنگار بود.

حضور علی اکبری نماینده مردم شیراز در مجلس، احمد تنوری، سیروس پاکفطرت، لیلا دودمان، علی ناصری، نواب قائدی، مهدی حاجتی، اعضای شورای اسلامی شهر شیراز و جمعی از مسئولان و مدیران روابط عمومی‌های سازمان‌ها و نهادها، در این مراسمی که سخنرانی نداشت و مملو از شادی بود، بر نشاط جشن افزود.

به گزارش ایسنا، صبح جمعه ۱۹ مرداد نیز به همت سازمان فرهنگی شهرداری و هیئت ورزش‌های همگانی فارس، پیاده‌روی خانواده با هدف بزرگداشت روز خبرنگار برگزار شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: