• شنبه ۲۰ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-7114-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

طرح اعتلای همگام با کشاورزی در جهرم برگزار می‌شود

فرمانده‌ی ناحیه‌ی مقاومت بسیج جهرم گفت: اردوهای جهادی و طرح اعتلای همگام با کشاورزی، تابستان امسال در جهرم برگزار می‌شود.

سرهنگ غلامحسین توکل، در گفت‌وگو با ایسنا منطقه‌ی فارس از اجرای طرح اعتلای همگام با کشاورزی در جهرم نیز خبر داد گفت: با اتحاد و وحدت در جهت علمی‌کردن کشاورزی می‌توان کوشا بود.

وی درباره‌ی اقدامات جهادی پایگاه شهید فاخری شهر باب انار بخش خفر شهرستان جهرم  گفت: در این اردوی هفت روزه ۱۰ نفر از بسیجیان جهادگر به ارائه‌ی خدمات به روستائیان می‌پردازند .

توکل افزود: این بسیجیان علاوه بر برگزاری کلاس‌های آموزش قرآن و احکام برای کودکان و نوجوانان روستا، دیوارکشی مدرسه‌ی شهدای نظرآباد و ساخت فاز اول سرویس بهداشتی این مدرسه و نصب آبسردکن مسجد این روستا را انجام دادند .

وی همچنین از آغاز اردوی جهادی فرهنگیان بسیجی خبر داد و گفت: مرحله‌ی اول این اردو در قالب برگزاری کلاس‌های تقویتی دروس مختلف چون ریاضی و مطالعات اجتماعی در دبیرستان‌های قائم و اسدآبادی در روستاهای محروم بخش سیمکان جهرم برگزار شد .

مسئول بسیج مهندسین شهرستان جهرم نیز درباره ی این طرح گفت: در راستای اجرای طرح اعتلای همگام با کشاورزی، چهل پایگاه روستایی در قالب چهارده شبکه، به کتابخانه‌ی علمی با موضوعات کشاورزی و باغداری تجهیز می‌شوند .

احسان شعبان‌پور، با بیان اینکه طی چشم‌انداز پنج ساله همه‌ی روستاهای شهرستان جهرم با هدف افزایش بهره‌وری و عملکرد واحد سطح تحت پوشش این طرح قرار می‌گیرند، افزود: در راستای اجرای این طرح برای چهار بخش شهرستان جهرم یک محصول راهبردی تعریف می‌شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: