• یکشنبه ۲۱ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 975-5074-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس:

ادامه‌ی احداث ۲ هزار و ۷۰۰ طرح در شهرک‌های فارس

مدير عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي فارس ضمن اعلام حمايت حداكثري براي راه اندازي واحدهاي صنعتي در حال ساخت، یادآور شد که ۲ هزارو ۷۰۰ طرح صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی فارس مراحل ساخت را طی می‌کند.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، احد فتوحی در نشست هم‌اندیشی با صنعتگران که به مناسبت ۲۱ مرداد برگزار شد، گفت: تسريع در بهره‌برداري از طرح‌های در حال ساخت می‌تواند جهش مناسبی در تولید و اشتغال ایجاد کند.

وی گفت: از کل طرح‌های در حال ساخت و ساز تعداد هزار و ۸۷ طرح در مرحله‌ی نصب سوله، ۴۴۲ طرح در مرحله‌ی نصب ماشین‌آلات، ۲۵۹ طرح در مرحله‌ی دیوارکشی و ۹۱۲ طرح در مرحله‌ی تخصیص زمین قرار دارد.

فتوحی با بيان اينكه تاكنون بيش از ۵ هزار و ۸۷۰ قرارداد با متقاضيان سرمايه گذاري منعقد شده است، گفت: در قالب اين قراردادها ۱۷۰۰ هکتار زمین واگذار شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس گفت: هم‌اینک ۲ هزار و ۸۷۵ واحد بهره‌بردار با اشتغال افزون بر ۳۳ هزار و ۹۰۰ نفر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی فارس مشغول کار است.

فتوحی با اشاره به وجود ۶۱ شهرک و ناحیه‌ی صنعتی در استان فارس گفت: بیش از ۷ هزار و ۲۷۰ هکتار اراضی در اختیار این شهرک ۵ هزار و ۳۰۰ هکتار آن عملیاتی ۳ هزار و ۵۰۰ هکتار نیز زمین صنعتی است.

وی با بیان اینکه ۶۰ شهرک و ناحیه‌ی صنعتی دارای آب، ۵۸ شهرک و ناحیه دارای برق و ۴۰ شهرک و ناحیه از گاز بهره‌مند است.

مدير عامل شركت شهرك‌هاي صنعتي فارس با اشاره به بهره‌برداري از ۱۶ تصفیه‌ خانه‌ی فاضلاب در این شهرک‌ها و نواحی صنعتی فارس گفت: بيش از هزار و ۷۹۰ واحد صنعتی و تولیدی که ۸۷ درصد از واحدهای بهره‌بردار را شامل می‌شود تحت پوشش تصفیه‌خانه‌ها است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: