• یکشنبه ۲۱ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-7614-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

عضو شورای شیراز:

حفظ منابع انسانی اولویت هر کشوری است

رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز گفت: حفظ و ارتقا منابع‌ انسانی و اجتماعی اولویت های هر کشور است .

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس دکتر علی ناصری یکشنبه ۲۱ مرداد در جلسه‌ی کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری با گرامیداشت ۲۲ مرداد سالروز تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی گفت: مهم‌ترین سرمایه انسانی کشور کودکان هستند که توجه ویژه مسئولان  به آنها از آغاز تولد تا بزرگسالی سبب می‌شود آنها برای انجام فعالیت‌ها در مسیر مشارکت و خردجمعی گام بردارند .

ناصری گفت: میوه شیرین سرمایه اجتماعی، اعتماد است و زمانی حفظ و ارتقا می یابد که اخلاقیت را سرلوحه کارخود قرار دهیم و قانونمدار باشیم به گونه‌ای که قانون تفسیر به مطلوب نشود و همه در مقابل قانون یکسان باشند.

وی افزود: اگر اعتماد بین کارمندان و مدیران سازمان‌های شهرداری از بین رود انجام کارها با مشکل مواجه می‌شود .

ناصری گفت:  بررسی اساسنامه پیشنهادی شرکت تهیه، تامین و نگهداری ماشین‌الات شهرداری شیراز در دستور کار چهل و سومین کمیسیون سلامت، محیط‌زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز قرار گرفت .

عضو شورای اسلامی شهر شیراز افزود: سازمان موتوری به عنوان یک سازمان درآمدزا توانسته است تجهیزات ویژه موتوری را تامین و تکمیل کند که علاوه بر رفع نیازهای شهرداری در  ارائه خدمات در مواقع بحران نیز پیشگام باشد .

ناصری گفت: بررسی وضعیت نیروها و ماشین آلات این سازمان و سوددهی دایر شدن این شرکت به جای سازمان موتوری در دستور کار قرار دارد .

وی افزود: با توجه به وجود بیش از یک هزار و ۸۰۰ هکتار بافت فرسوده در شیراز، باید با بررسی‌های کارشناسی،  تدابیری اندیشیده شود تا در مواقع بحران در زمینه ماشین‌آلات با مشکل روبرو نشویم .

به‌گفته‌ی ناصری، کمبود وسیله نقلیه برای نظارت بر ساخت و ساز غیرمجاز در مناطق یکی از دغدغه‌های مشترک شهرداران مناطق شیراز است که در راستای تامین خودرو باید توجه ویژه شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: