• دوشنبه ۲۲ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 975-5174-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

برگزاری انتخابات مجمع عمومی تعاونی مرزنشینان لامرد تا دو ماه آینده

مدیرعامل تعاونی مرزنشینان لامرد از برگزاری انتخابات لغو شده این تعاونی تا دو ماه آینده خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، محمدصادق جنگاور مدیرعامل شرکت تعاونی مرزنشینان لامرد گفت : تعاونی مرزنشینان لامرد و مهر در سال 65 با هدف تامین اقلام اساسی مردم و جلوگیری از مهاجرت تاسیس شد که تا امروز بیش از 23 هزار نفر عضو این تعاونی هستند.

وی با بیان اینکه تمامی صورت های مالی تعاونی مورد تایید اداره کار قرار می گیرد گفت: از سال 89 تاکنون بیش از یک میلیارد و 700 میلیون تومان و از سال گذشته هم 270 میلیون تومان کالای رایگان در اختیار اعضای تعاونی قرار گرفته است.

جنگاور صدور کارت های هوشمند را یکی از اقدامات لازم در راستای شفاف سازی عملکرد تعاونی دانست و گفت: از سال گذشته با صدور کارت های هوشمند و کنار گذاشتن دفترچه های کاغذی اقدام به شفاف سازی و جلوگیری از تخلفات نمودیم که در همین راستا در سال ۹۶ برای ۱۹ هزار نفر و در سال ۹۷ برای ۱۷ هزار نفر کارت صادر شده است.

مدیرعامل تعاونی مرز نشینان لامرد با اشاره به حواشی بوجود امده درخصوص زمان انتخابات مجمع عمومی تعاونی مرز نشینان تصریح کرد: انتخابات قبل برخلاف برخی شایعات لغو نشده و به دلیل برخی فشارها سیاسی و افکار عمومی به زمان دیگری حدود دو ماه آینده تعدیل شده است.

محمدصادق جنگاور با اشاره به دارایی ها و اموال این تعاونی و فروش کار خانه آسفالت عنوان کرد: کارخانه بتن آماده و یک قطعه زمین در شیراز از اموال این تعاونی است. با فروش کارخانه آسفالت و همچنین موصوبه هیات مدیره جدید به ساخت مجتمع مسکونی پرداخته خواهد شد.

وی افزود: فروش کارخانه آسفالت از مصوبات مجمع عمومی در سال ۹۶ بود که در اولین آگهی مزایده موفق به فروش آن نشده و و در دومین آگهی توانستیم آن را به فروش برسانیم. کارخانه به سرمایه گذاری مجدد نیاز داشت و باتوجه به فرسودگی، تعاونی امکان پرداخت هزینه های آن را نداشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: