• دوشنبه ۵ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 976-673-5
  • خبرنگار : 014
  • منبع خبر : ----

استاندار فارس:

مراوده شفاف با مردم موجب کاهش نگرانی‌ها در فضای عمومی می‌‎شود

استاندار فارس تاکید کرد که مراوده شفاف و صحیح با مردم می‌تواند نگرانی‌هایی که در فضای عمومی نسبت به مسئولین وجود دارد را کاهش  و خدمات کوچک را ارجح و بزرگ نشان دهد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، اسماعیل تبادار بعدازظهر یکشنبه 4 شهریور در بیست ویکمی جشنواره شهید رجایی  با تاکید بر رضایت‌مندی مردم در ارزیابی دستگاه‌های اجرایی گفت: برای ارزیابی دستگاهها باید اهداف، برنامه ‌ها و ماموریت‌ها به دقت تشخیص داده شوند.

وی با تصریح بر اینکه مشتاق ان هستم که در کنار ارزیابی و امتیاز دهی دستگاه‌های مربوطه به طالبان خدمات هم توجه شود، افزود: اگر خواهان تسریع عملیاتی نظارت و امور هستیم باید واقعیت‌ها را بپذیریم و مشکلات را رفع کنیم.

استاندار فارس اساس و ارکان کارگزاری به تمام معنا، در نظام جمهوری اسلامی را رضایت مردم دانست و گفت: انمید است با عنایت خداوند، کمک مردم و تلاش مضاعف مسئولین ناهمواریها رفع شود.

آیت‌الله دژکام، نماینده ولی‌فقیه در فارس نیز در ادامه این مراسم با تاکید بر اموزش برای بهروری بیشتر دستگاه‌های اجرایی گفت: وظیفه خود می‌دانم از همه دول‌ هایی که در نظام مقدس جمهوری اسلامی کار کرده‌اند، تشکر کنم.

وی با بیان اینکه دولت حاضر زحماتی می‌کشد و نباید از آن غافل بود، افزود: در فضایی که فشارهای زیادی احساس می‌شود عده‌ای برای کمتر شدن آن تلاش می‌کنند.

امام جمعه شیراز گفت: دریغ است که به دلیل نگاه‌های خاص سیاسی و خدای ناکرده حرص نهادینه شده در وجود خود، از خدمات دولت ناسپاسانه رد شد.

به گزارش ایسنا، در سومین روز از هفته‌ی دولت، بیست و یکمین جشنواره  شهید رجایی در استان فارس برگزار و از مدیران کل، کارمندان و دستگاه‌های اجرایی برتر استان تجلیل شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: