• چهارشنبه ۷ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 976-476-5
  • خبرنگار : 014
  • منبع خبر : ----

افتتاح ٥٠ پروژه بهداشتي درماني در فارس/
تبادار: زيرساخت‌هاي سلامت باید توسعه یابد

در ششمین روز از هفته‌ی دولت تعداد 50 پروژه‌ی بهداشتی درمانی در نقاط مختلف فارس و به شکل همزمان افتتاح شد.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس صبح چهارشنبه ۷ شهریور و در ششمین روز از هفته‌ی دولت، تعداد ۵۰ پروژه‌ی بهداشتی و درمانی با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیارد ریال افتتاح شد.

استاندار فارس در مراسم بهره‌برداری از این پروژه‌ها که به شکل ویدئوکنفرانسی انجام شد، لزوم تمرکز بیشتر بر توسعه‌ی زیرساخت‌های سلامت در فارس را یادآور شد و گفت: این زیرساخت‌ها باید به شکلی متوازن در سراسر استان توزیع شود.

اسماعيل تبادار با بیان اینکه هفته‌ي دولت فرصت مضاعفي براي مسئولان در ارتباط و دیدار مستقيم با مردم فراهم کرده است، افزود: اگر به رجحان و برتري شهيد رجايي در تاريخ جمهوري اسلامي توجه كنيم مشاهده خواهيم كرد كه خدمت‌گذاري بي‌تكلف شاخصه اصلي اين شهيد والا مقام بوده است.

استاندار فارس با تاكيد بر ضرورت پرداختن به عمران و آبادي در حاشيه شهرها، گفت: مركز جامع سلامت رضوان در ميانرود گستره خدمات درماني و بهداشتي بيشتري را براي مردم اين منطقه فراهم كرده است.

تبادار همچنین ضمن تقدير از خير مركز جامع سلامت رضوان، خاطرنشان كرد: استان فارس مهد انسان‌هاي با سخاوت و نيكوكار است .

وی با اشاره به افتتاح همزمان ٥٠ پروژه درماني و بهداشتي فارس در هفته‌ي دولت با اعتباري بالغ بر ٥٠ ميليارد تومان، گفت: دانشگاه علوم پزشكي شيراز جايگاه ويژه‌اي در ابعاد مختلف سلامت كشور دارد و سالانه نوآوري‌هاي زيادي را تقديم مردم ايران و استان فارس كرده می‌کند.

رئيس دانشگاه علوم پزشكي شيراز نیز با اشاره به فرآيند اجرايي مركز جامع سلامت رضوان، بيان كرد: زمین اين مركز توسط خير تامين و ساخت توسط اين دانشگاه انجام شده است .

علي بهادر يادآور شد: همزمان با اين مركز ٤٩ پروژه درماني و بهداشتي ديگر از جمله ١٥ خانه پزشك، پنج مركز جامع سلامت، ٩ پروژه درماني، لاندري بيمارستان نمازي و... به بهره‌برداري مي‌رسد .

رئیس دانشگااه علوم پزشکی شیراز گفت: از شهريور ٩٦ تا شهريور امسال ١٦٦پروژه بهداشتي افتتاح شده است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: