• چهارشنبه ۷ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 976-2074-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

معاون استانداری فارس:

بیشترین پروژه‌های هفته‌ی دولت مربوط به مناطق محروم است

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس گفت: عمده پروژه‌هایی که در هفته دولت امسال شاهد بهره برداری از آنها هستیم در شهرستان ها و مناطق محروم استان اجرا شده است .

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس عنایت‌الله رحیمی، چهارشنبه ۷ شهریور در جمع خبرنگاران افزود: دولت تدبیر و امید در کنار خدمات رسانی به تمام نقاط استان، توجه ویژه به خدمات رسانی به مناطق محروم داشته است و در هفته دولت امسال نیز بخش قابل توجهی از پروژه های عمرانی در این مناطق اجرا شده است .

وی با اشاره به بهره برداری از حدود 60 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 80 میلیارد تومان در شهرستان مُهر، پروژه زمین چمن مصنوعی شهر گله دار، افزایش ظرفیت پُست برق گله دار، مهندسی، ساخت، بازسازی و نوسازی انواع توربین، طرح ویژه بازسازی مسکن روستایی و طرح بازسازی مناطق سانحه دیده از سیل و زلزله را بخشی از این پروژه‌ها دانست.

رحیمی با اشاره به بهره‌برداری از طرح‌های مختلف در شهرستان ممسنی به‌عنوان یکی از نقاط محروم استان فارس، گفت: این پروژه‌ها نیز در حوزه‌های مختلف عمرانی، گردشگری، رفاهی و اجتماعی بوده است.

آغاز عملیات اجرایی 1800 میلیارد تومان پروژه در هفته دولت

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس گفت: همزمان با بهره برداری از پروژه های مختلف عمرانی در استان در هفته دولت، شاهد آغاز عملیات اجرایی یک هزار و 800 میلیارد تومان پروژه عمرانی نیز در استان خواهیم بود .

رحیمی افزود: هر هفته دولت امسال یک هزار و 323 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 2 هزار و 511 میلیارد تومان به بهره‌برداری رسیده یا بهره‌برداری از آنها آغاز خواهد شد.

او اضافه کرد: این پروژه‌ها شامل 52 پروژه تامین آب آشامیدنی شهری و روستایی، 14 پروژه در حوزه بزرگراه‌ها و راه‌های اصلی و فرعی روستایی و عشایری، 16 پروژه امور آموزشی، فرهنگی، هنری، رفاهی و مراکز آموزش عالی و 81 پروژه بهداشتی و درمانی است.

رحیمی گفت: در این هفته شاهد بهره‌برداری از 132 پروژه امور برق، 519 پروژه عمرانی شهری و روستایی، 156 پروژه مسکن شهری و روستایی، 44 پروژه ورزشی، 140 پروژه عمرانی، زیربنایی، خدماتی و رفاهی و 169 پروژه تولیدی و اشتغالزایی بخش های صنعت، کشاورزی، گردشگری و خدمات خواهیم بود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: