• چهارشنبه ۷ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 976-2274-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

استاندار فارس:

برای اشتغال متوازن باید ضرورت سرمایه‌گذاری را باور داشت

استاندار فارس گفت: برای دست‌یابی به اشتغال و تولید موزون و متوازن باید ابتدا تمام افراد چه در بخش دولتی چه بخش خصوصی، ضرورت سرمایه‌گذاری و تسهیل در روند آن را باور داشته باشیم.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، اسماعیل تبادار چهارشنبه ۷ شهریور در مراسم بهره‌برداری از پروژه‌های شهرستان مرودشت به خبرنگاران گفت: اگر این نگاه که سرمایه‌گذاری یک ضرورت است و باید تمام تلاش را برای وقوع آن انجام داد نزد مدیران بخش دولتی نهادینه شده و همت بخش خصوصی هم مضاعف شود، آینده‌ی درخشانی پیش‌روی استان فارس قرار دارد.

تبادار با اشاره به اینکه می‌توان زمان انجام اقدامات دولتی برای بسترسازی سرمایه‌گذاری را در حد مناسبی کوتاه و تسهیل کرد، گفت: از بدو ورودم به فارس و در کنار نگاهی همه‌جانبه به تمام مسائل استان، تمرکزی جدی بر اشتغال و تولید داشته‌ام.

استاندار فارس با تصریح اینکه سرمایه‌گذار طرح تولید رب گوجه در شهرستان مرودشت ظرف مدت یکسال بالغ بر ۱۷ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری انجام داده است، گفت: سرمایه‌گذار این طرح نشان داد که هم تخصص کافی در تولید و هم شناخت مناسبی از بازار دارد؛ این چنین سرمایه‌گذاری‌هایی به حتم موفق خواهد بود.

تبادار با تاکید بر لزوم حمایت تمام دستگاه‌های اجرایی به‌خصوص جهادکشاورزی از چنین طرح‌هایی، گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید به‌گونه‌ای از سرمایه‌گذاری حمایت و روند آن را تسهیل کنند که انگار طرح متعلق به خودشان است.

استاندار فارس خاطرنشان کرد که هفته‌ی دولت در شهرستان مرودشت ۶۷ طرح در بخش‌های مختلف با اعتباری بالغ بر ۶۵ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسیده است.

تبادار مهمترین این طرح‌ها را کشت گلخانه‌ای، گازرسانی به روستاها و کارخانه‌ی تولید رب گوجه اعلام و تاکید کرد که در شرایط امروز یکی از ضرورت‌های بخش کشاورزی حرکت به سمت کشت‌های گلخانه‌ای و توسعه‌ی آنها است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: