• چهارشنبه ۷ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 976-2474-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدیرکل تعاون استان فارس اعلام کرد:

پرداخت ۱۶۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال در فارس/
تصویب بیش از ۳ هزار طرح در کمیته‌ی فنی استان

سهراب مختاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس گفت: بالغ بر ۱۶۰ میلیارد تومان تسهیلات به طرح‌های اشتغال پایدار روستایی و فراگیر در استان فارس پرداخت شده است.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس سهراب مختاری چهارشنبه ۷ شهریور در جمع خبرنگاران گفت: تاکنون بالغ بر ۱۰۶ میلیارد تومان تسهیلات به ۸۹۶ طرح اشتغال روستایی و عشایری در فارس پرداخت شده است.

او با بیان اینکه اجرای این تعداد طرح زمینه اشتغال ۳۱۵۷ نفر را در فارس فراهم می‌کند، گفت: علاوه بر تسهیلات روستایی و عشایری بالغ بر ۵۵ میلیارد تومان تسهیلات نیز به ۵۵ طرح اشتغال فراگیر پرداخت شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس گفت: اجرای ۵۵ طرح فراگیر ارائه شده بالغ بر ۵۱۱ نفر مشغول به کار خواهند شد.

مختاری با بیان اینکه ۳ هزار و ۲۰۷ طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری با اعتباری بالغ بر هزار و ۲۱۳ میلیارد تومان نیز به بانک‌های عامل معرفی شده است، گفت: این طرح‌ها پس از اجرا زمینه‌ی اشتغال ۱۳ هزار و ۶۸۹ نفر را فراهم خواهد کرد.

وی ادامه داد: تعداد ۱۲۰۹ طرح اشتغال فراگیر با ۹۸۵ میلیارد تومان اعتبار با پیش‌بینی اشتغال ۱۲ هزار و ۵۹۷ نفر از دیگر طرح‌های معرفی شده به بانک‌های عامل در فارس بوده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس یادآور شد که تاکنون ۴ هزار و ۶۶۶ طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری در کمیته‌ی فنی استان فارس بررسی شده است.

مختاری اضافه کرد: از بین این طرح‌ها ۳ هزار و ۲۱۵ طرح با ۱۳۲۱ میلیارد تومان اعتبار به تصویب کمیته فنی استان رسیده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس گفت: تاکنون یک هزار و ۷۴۹ طرح اشتغال فراگیر در کمیته‌ی فنی استان فارس بررسی و ۱۲۲۰ طرح با ۲۲۷۳ میلیارد تومان اعتبار تصویب شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: