• پنجشنبه ۸ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 976-1473-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

با حضور وزیر اطلاعات انجام شد؛
افتتاح کارخانه‌ی آسفالت و بتن منطقه‌ی انرژی بر لامرد

اولین کارخانه تولید آسفالت و بتن منطقه ویژه صنایع انژی بر لامرد با حضور نماینده ویژه هیات دولت و استاندار فارس آغاز به کار کرد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، همزمان با عید سعید غدیر خم و در آخرین روز از هفته دولت و با حضور حجت ‌الاسلام علوی وزیر اطلاعات و نماینده ویژه هیات دولت، اسماعیل تبادار استاندار فارس و جمعی از مدیران شهرستان لامرد اولین کارخانه آسفالت و بتن منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر لامرد آغاز به کار کرد.

نماینده ویژه هیات دولت در آیین آغاز به کار و بهره برداری از این پروژه گفت: خداوند می فرمایید مسلمانان در زمینه مسائل اقتصادی و جاری مورد ازمایش هستید؛ یک روز درجنگ هشت ساله مقاومت کردیم و با پیروزی اجازه ندادیم یک وجب خاک ما زیر چکمه های دشمن برود.

وی عنوان کرد: امتحان امروز ما امتحان اقتصادی است و 40 سال است داریم این امتحان را پس می دهدیم و اجازه نداده ایم دستگاه های اقتصادی کشور از کار بیفتد.

وزیر اطلاعات معتقد است صبر و استقامت در مقابل دشمن و تقوا برای خودمان در داخل کشور بهترین راه حل رسیدن به نتیجه است واین تنگناها اراده ما را سست نمی کند و بن بست در مقابل ما وجود ندارد.

علوی خاطر نشان کرد: در مقابل تحریم با اتکا به نوآوری های خود، سرمایه های خود و اتکا به حضور مردم و بخش خصوصی با رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) می توانیم از تمام دست انداز های دشمن عبور کنیم.

نماینده ویژه هیات دولت گفت: این کارخانه تولید آسفالت و بتن نتیجه همین اعتماد به ضرفیت داخلی است که باید حمایت شود.

به گزارش ایسنا، اولین کارخانه تولید آسفالت و بتن منطقه ویژه صنایع انژی بر لامرد با بیش از 20 میلیارد تومان اعتبار در مساحتی 53 هزار مترمربع و ظرفیت 150 هزار تن در سال توسط شرکت خصوصی آرشیکو و مجموعه کارخانه تولیدی جهانبانی ساخته شده و برای 37 نفر اشتغال زایی کرده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: