• جمعه ۹ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 976-1573-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

معاون سیاسی استانداری فارس:

هدف دشمن دلسردی مردم از نظام اسلامی است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس با اشاره به شرایط کنونی و هجمه‌ی گسترده‌ی اقتصادی دشمنان به ایران اسلامی، هدف دشمن از این هجمه را بی‌اعتمادی و دلسرد کردن مردم به نظام اسلامی و مسئولان دانست.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس به نقل از روابط عمومی استانداری فارس، هادی پژوهش‌جهرمی در مراسم افتتاح طرح‌های عمرانی شهرستان بوانات با تصریح اینکه ناامیدی به معنای مرگ و تسلیم شدن است، تاکید کرد: همه باید تلاش کنیم که سختی های موجود مرتفع شود و این مرحله را مانند مراحل دشوار پیشین پشت سر بگذاریم .

پژوهش با اشاره به اینکه در سال‌های ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی در روستاها هیچ نشانی از عمران و آبادانی نبود، افزود: به دلیل پایمردی و تلاش مردم و تدابیر مسئولان با توجه به نگاه عدالت محور حاکم بر نظام جمهوری اسلامی، خدمات به دورافتاده ترین نقاط کشور رسیده است .

وی با بیان اینکه انسان به دلیل کمال طلب بودن، به هیچ سطحی از رفاه قانع نیست، گفت: امروزه در روستاها مردم تقاضای اینترنت پرسرعت می کنند؛ در حالی که در گذشته ارایه خدماتی مانند گازرسانی به روستاها به مخیله افراد خطور نمی کرد .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس با تاکید بر این که به رغم همه تبلیغات مسموم، خدمات قابل توجهی در کشور صورت گرفته است،  افزود: به دلیل بالا رفتن توقعات، مطالبات بیشتری از نظام وجود دارد که البته مطالبه به حقی است .

پژوهش تصریح کرد: اگر مردم مطالبه رفاه بیشتری دارند و خواهان توسعه بیشتری هستند، حق دارند و مسئولان نمی توانند بایت خدماتی که کرده اند منت بگذارند زیرا به وظیفه خود عمل کرده اند .

وی با بیان این که یکی از دلایلی که انقلاب اسلامی صورت گرفت این بود که عدالت اجتماعی برای همه مردم محقق شود، افزود: مردم نیز باید قدردان خدماتی که صورت گرفته است باشند و گذشته ها را فراموش نکنند .

معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی استانداری فارس ادامه داد: قدردانی و شکرگذاری بابت خدمات صورت گرفته مغایرتی با مطالبه امکانات و خدمات بیشتر ندارد و هر کدام باید در جای خود انجام شود .

همچنین معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس در جلسه شورای اداری شهرستان بوانات با تشریح اهمیت واقعه غدیر در تاریخ اسلام، افزود: ولایت امیرالمومنین(ع) به معنای سرپرستی است و ما به عنوان شیعه باید تلاش کنیم از آموزه ها و درس های آن حضرت پیروی کنیم .

پژوهش با بیان این که وجود برخی مشکلات در بخش های مختلف جامعه به دلیل فاصله گرفتن از سیره و روش امام علی(ع) است، تاکید کرد: باید نهج البلاغه را به عنوان میراث گرانقدر امیرالمومنین(ع) مطالعه و به عنوان دستورالعمل مورد توجه قرار دهیم ؛ زیرا کلام امام علی(ع) برای همیشه تاریخ ماندگار و زنده است .

معاون سیاسی استانداری فارس در این مراسم ضمن تبریک عید سعید غدیرخم گفت: عیدغدیر در میان اعیاد اسلامی از ویژگی و جایگاه برتری برخوردار است؛ باید تلاش کنیم فلسفه غدیر را بشناسیم و به وظیفه خود در این زمینه عمل کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: