• یکشنبه ۱۱ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 976-581-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

استاندار فارس:

ورزشگاه ۶ هزار نفری شیراز باید دهه‌ی فجر آماده شود

استاندار فارس با اشاره به روند عملیات اجرایی احداث ورزشگاه ۶ هزار نفری شیراز بر لزوم تسریع در عملیات اجرایی و آماده شدن آن برای افتتاح در دهه‌ی فجر امسال تاکید کرد.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس اسماعیل تبادار یکشنبه ۱۱ شهریور در بازدید از روند اجرای پروژه‌ی ورزشگاه ۶ هزار نفری شیراز گفت: خوشبختانه سرعت کار نسبت به یک ماه قبل سرعت بیشتری گرفته است اما باید سرعت کار بیشتر شود تا همزمان با جشن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی این پروژه افتتاح شود.

وی گفت: این ورزشگاه یکی از پروژه‌های بسیار مهم فارس محسوب می‌شود که تکمیل آن زمینه‌ی توسعه‌ی زیرساخت‌های ورزشی استان را فراهم خواهد کرد.

استاندار فارس گفت: وجود یک ورزشگاه با ظرفیت ۶ هزار نفر نقش موثری در توسعه‌ی فعالیت‌های ورزشی استانی، ملی و بین‌المللی دارد.

او ادامه داد: این ورزشگاه علاوه بر تامین بخش عمده‌ای از نیاز ورزش حرفه‌ای استان فارس و شهر شیراز، در کنار ورزشگاه ۵۰ هزار نفری پارس، بر تقویت ورزش و فعالیت‌های ورزشی تاثیرگذار خواهد بود.

تبادار ابراز امیدواری کرد که با اهتمام وزارت ورزش و جوانان، پیمانکار، مشاوران و سایر دست اندرکاران، مشکلات موجود برطرف شده و مردم فارس شاهد افتتاح اولین سالن ورزشی ۶ هزارنفری استاندارد باشند.

به گزارش ایسنا، اسماعیل تبادار استاندار فارس به همراه حسن کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی صبح یکشنبه ۱۱ شهریور از روند عملیات اجرایی عملیات احداث ورزشگاه 6 هزار نفری شیراز بازدید کردند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: