• سه شنبه ۱۳ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 976-4074-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس:

واحدهای تولیدی متقاضی نوسازی تسهیلات ویژه دریافت می‌کنند

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه‌ی منابع استانداری فارس اعلام کرد که به واحدهای تولیدی متقاضی نوسازی تسهیلات ویژه اعطاء خواهد شد.

به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس به نقل از روابط عمومی استاندارد فارس، یدالله رحمانی در دومين  جلسه شوراي استاندارد استان فارس گفت: با توجه به لزوم نوسازی خط تولید بعضی از واحدهای صنعتی استان برای افزایش کیفیت محصولات، تولیدکنندگان متقاضی نوسازی واحدهای تولیدی تسهیلات ویژه دریافت می‌کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس استاندارد را راهکاری قابل حصول برای حمایت از تولید داخل دانست و گفت: برای حمايت از توليد و  خدمات، دفاتر استانداردسازي  در سراسر استان و در دستگاه‌هاي مختلف  گسترش مي‌يابد.

مدير كل استاندارد فارس نیز گزارشي از عملكرد این اداره كل ارائه و سياست‌ها و برنامه‌هاي آينده مد نظر را تشریح و اضافه کرد: تمام مصوبات جلسه‌ی قبل  شوراي استاندارد استان عملياتي شده است .

مرتضی رهنما خاطرنشان کرد: پوشش استاندارد براي تمام واحدهاي مشمول استاندارد اجباري استان فارس به شکل ۱۰۰ درصدی انجام شده است.

رهنما با اشاره به راه‌اندازی میز خدمت در اداره‌کل استاندارد فارس گفت: ارباب رجوع نيازي  به مراجعه حضوری برای دریافت خدمات نخواهد داشت.

مدیرکل استاندارد فارس گفت: تمام خدمات به زباني ساده و شيوا بر روي سايت اداره كل قابل رويت بوده و مراجعين مي‌توانند از هر نقطه‌ای با مراجعه به سایت اداره‌کل استاندارد فارس خدمات مورد نظر خود را دریافت کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: