• یکشنبه ۱۸ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 976-4874-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

معاون شهرداری شیراز:

تقاطع غیرهمسطح جوادیه به زودی افتتاح می شود

معاون فنی و عمرانی شهردار شیراز گفت: در آینده نزدیک تقاطع غیرهمسطح جوادیه در شیراز به شکل کامل آماده بهره برداری خواهد شد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، حسین آرگیو یکشنبه 18 شهریور در حاشیه بازدید از روند اجرایی پروژه تقاطع غیرهمسطح جوادیه به خبرنگاران گفت: پل جنوب این پروژه با توجه به ضرورت های ترافیکی و باور به اینکه هر بخش از پروژه ای قابل بهره برداری باشد؛ زیربار ترافیک قرار گیرد، حدود 2 ماه قبل افتتاح شد.

او گفت: این پروژه از طرح های تاثیرگذار ترافیکی محسوب می شود که نقشی مهم در ایمنی تردد از محور کمربندی شیراز بازی می کند.

آرگیو با بیان اینکه در زمان اجرای پروژه شاهد بروز کمترین مشکل برای تردد خودروها بودیم، گفت: با مدیریت خوب پروژه و تغییر در مسیرهای ترافیکی اطراف کارگاه اجرایی، شهروندان در این محدوده با کمترین مشکل مواجه بودند.

معاون شهرداری شیراز ضمن یادآوری اینکه این پروژه با موانع و معارضات متعدد تاسیساتی و تملک مواجه بوده است، گفت: پس از یک دوره طولانی رکود و توقف در سال 96، این تقاطع غیرهمسطح از اواخر سال گذشته با تزریق مالی و تقویت پیمانکار و مشاورین مراحل نهایی اجرا را طی می کند و آماده افتتاح می شود .

به گزارش ایسنا تقاطع غیرهمسطح جوادیه در نقطه تلاقی بزرگراه های امام خمینی (ره)، محلاتی و کوهسار ( بزرگراه در حال احداث) قرار دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: