• سه شنبه ۲۰ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 976-384-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

افتتاح طرح های عمران روستایی در شهرستان کوار

طرح های ویژه بهسازی و بازسازی مسکن روستایی و چندین پروژه بهسازی و آسفالت معابر در روستاهای شهرستان کوار با حضور فرماندار این شهرستان به بهره برداری رسید .

به گزارش ایسنا منطقه فارس، با حضور اشکان کاظمی فرماندار شهرستان  این طرح ها با حضور اشکان کاظمی فرماندار شهرستان کوار طرح های عمرانی این شهرستان به بهره برداری رسید.

فرماندار شهرستان کوار در مراسم بهره برداری از طرح های عمرانی گفت: اعتماد باید برپایه چرخشی سه گانه پایه ریزی شود یعنی میان مردم و مردم، مردم و دولت و دولت و دولت.

اشکان کاظمی گفت: اگر در یک جامعه مردم به خود اعتماد داشته باشند ولی به دولتمردان اعتماد نکنند هیچ اتفاقی نخواهد افتاد و چرخه ارتباطی متوفق خواهد شد بنابراین ما باید زمینه ای فراهم کنیم که اعتماد مردم را بدنبال داشته باشد و قطعا زمانی این اعتماد حاصل خواهد شد که به صداقت و راست گفتاری ما یقین داشته باشند .

طهمورث محمودی مدیر بنیاد مسکن شهرستان کوار نیز با ارائه گزارشی از اجرای طرح های عمران روستایی گفت: این پروژه ها در مجموع مساحتی به طول 47 هزار متر مربع و اعتباری بالغ بر 13میلیارد و 100 میلیون ریال را بخود اختصاص داده است .

وی اضافه کرد : پروژه بهسازی و آسفالت معابر روستای دشتک شامل 11هزار متر مربع طول با اعتباری بالغ بر 2میلیارد و 500میلیون ریال  اجرا شده است .

مدیر بنیاد مسکن شهرستان کوار گفت: پروژه بهسازی و آسفالت معابر روستای نوروزان نیز شامل  بهسازی و آسفالت بلوار ورودی  روستای نوروزان  با اعتباری بالغ بر 3میلیارد  ریال  اجرا شده  و  در مساحتی معادل 10هزار متر مربع به بهره برداری رسید .

مدیر بنیاد مسکن شهرستان کوار پروژه بهسازی و آسفالت معابر روستای مظفری را از دیگر طرح های هفته دولت برشمرد و گفت: طول این پروژه معادل 20 هزار متر مربع با اعتباری بالغ بر  6 میلیارد  ریال  است .

محمودی همچنین از افتتاح پروژه بهسازی و آسفالت معابر روستای کدو خبر داد و گفت: پروژه بهسازی و آسفالت معابر  روستای کدو اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 600میلیون ریال را بخود اختصاص داد و در مساحتی معادل  6 هزار  متر مربع افتتاح گردید .

مدیر بنیاد مسکن شهرستان کوار از مشارکت مردم و دهیاری ها وشوراها در اجرای طرح های عمران روستایی تقدیر کرد و گفت: توسعه و عمران روستایی فرایندی در جهت محرومیت زدایی است که دراین شهرستان دنبال می شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: