• سه شنبه ۲۰ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 976-8914-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

انهدام باند 5 نفره سرقت در شیراز/
دستگیری کلاهبردار در فسا

فرمانده انتظامی استان فارس از انهدام باند 5 نفره سرقت در شیراز خبر داد که در زمینه سرقت درون خودرو، اماکن خصوصی، دوچرخه، فعالیت داشتند.

به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از سایت پلیس فارس سردار احمدعلی گودرزی گفت: به دنبال وقوع چند فقره انواع سرقت موضوع شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار قرار گرفت و بعد از بررسی مشخص شد که سارقان نیمه شب اقدام به سرق وسایل کم حجم و با ارزش می کنند.

فرمانده انتظامي استان فارس گفت: ماموران انتظامي با انجام اقدامات اطلاعاتي، موفق به شناسايي اعضاي باند 5 نفره سارقان در يكي از محله هاي شهر شيراز شدند .

گودرزي با بيان اينكه ماموران در يك عمليات ضربتي هر 5 سارق را دستگير و به مقر انتظامی منتقل کردند، ادامه داد: متهمان در بازجويي فني و مواجه شدن با ادله و مستندات پليس، چاره اي جز بيان حقيقت نداشتند و به 63 فقره سرقت درون خودرو، اماكن خصوصي و دوچرخه اقرار كردند .

اين مقام انتظامي خاطرنشان كرد: كليه صحنه های سرقت بازسازی و همه شکات شناسایی شدند و تلاش براي كشف سرقت هاي احتمالي ديگر ادامه دارد .

سردار گودرزي با اشاره به اينكه سارقان تحويل مراجع قضائي و از آن طريق روانه زندان شدند، گفت: پلیس همواره در ایجاد امنیت، اعتمادسازی عمومی و پیشگیری از وقوع جرم توفیقات خوبی داشته و امنیت روانی شهروندان خود گویای این واقعیت است .

کلاهبرداری با وعده گویندگی رادیو

فرمانده انتظامی شهرستان فسا از شناسایی و دستگیری فردی 20 ساله توسط پلیس فتا خبر داد که با ایجاد گروه مجازی گویندگی رادیو، از تعدادی هنر آموز مبلغ 60 میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود.

سرهنگ فرج رستمی در تشریح این خبر گفت: در پی ارجاع پرونده ای قضائی با موضوع کلاهبرداری رایانه ای با 6 شاکی خصوصی و 3 شاکی دولتی، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت .

وی ادامه داد: کارشناسان سایبری با انجام اقدامات فنی موفق به دستگیری متهم 20 ساله شدند که وی در بازجویی به انجام عمل مجرمانه و برگزاری دوره ها در منزل شخصی خود با قصد سوء استفاده و اغفال شاکیان خصوصی اعتراف کرد .

رستمی افزود: متهم با وعده ارائه مدرک معتبر گویندگی رادیو و بازیگری ضمن سوء استفاده از عنوان سازمانها و ادارات مرتبط دولتی، مبلغ 60 میلیون ریال کلاهبرداری كرده بود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: