• سه شنبه ۲۰ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 976-3780-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

برگزاری کارگاه‎های آموزشی مهارت زندگی در کتابخانه‎های عمومی شیراز

کارگاه های آموزشی مهارت های زندگی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی در ده کتابخانه عمومی تازه تأسیس شهر شیراز برگزار می شود .

به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس، سلسله کارگاه های آموزشی «مهارت های زندگی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی» ویژه گروه های سنی کودک، نوجوان و بزرگسال با تدریس اساتید روان شناسی دانشگاه شیراز در یک دوره چهل ساعته و بیست جلسه در شهریور و مهرماه برگزار خواهد شد .

این کارگاه ها با توجه به نیازهای مخاطبان و با هدف ارتقای سطح زندگی کاربران، آموزش شیوه های به زیستی به خانواده ها، شیوه های تحکیم خانواده و فرزندپروری برگزار می شود و آموزش مهارت برقراری ارتباط مؤثر، کنترل استرس و هیجان، تفکر خلاق، پیشگیری از اعتیاد و بیماری و... از جمله سرفصل های این نشست هاست .

نخستین جلسه این کارگاه ها، با عنوان «زندگی زناشویی، مواجهه با مشکلات و تعارضات» روز چهارشنبه 21 شهریور در کتابخانه عمومی محمد بهمن بیگی ساعت 9 صبح برگزار می شود و پس از آن کارگاه «کنترل استرس، مدیریت هیجان و تفکر خلاق» در کتابخانه عمومی کودکان شقایق شیراز در دو جلسه و روزهای 25 شهریور و 1 مهرماه ساعت 15 برپا خواهد شد .

کتابخانه عمومی حجاب شیرازی روزهای  24 و 31 شهریور ساعت 9 و کتابخانه عمومی نظامی گنجوی نیز در روزهای 26 شهریور و 2 مهر ساعت 10 میزبان کارگاه «کنترل استرس، مدیریت هیجان و تفکر خلاق» خواهند بود .

همچنین 27 شهریور ساعت 9 و 3 مهرماه ساعت 15 کارگاه «ارتباط مؤثر، کنترل استرس و مدیریت هیجان» در کتابخانه عمومی کودکان یار مهربان تشکیل می شود و همین کارگاه  در روزهای 5 و 11 مهرماه ساعت 14 نیز در کتابخانه عمومی وصال شیرازی برپا خواهد شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: