• شنبه ۲۴ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 976-5974-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس اعلام کرد:

تلاش برای اتمام پروژه‌های راهسازی شمال فارس تا پایان سال

مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس گفت: تلاش خواهیم کرد که بخشی از پروژه‌های راهسازی شمال این استان تا پایان امسال آماده بهره برداری شود.

به گزارش ایسنا منطقه فارس فیروز تکاور شنبه 24 شهریور در حاشیه بازدید از پروژه های راهسازی شمال فارس به خبرنگاران گفت: تاکنون 31 کیلومتر از پروژه بزرگراهی پل خان به درودزن افتتاح شده و امیدواریم تا پایان سال بقیه مسیر نیز زیر ترافیک برود.

تکاور گفت: ارتباط شیراز به تنگ براق اقلید که یکی از مناطق گردشگری ویژه فارس است، یک راه روستایی آب ماهی وجود دارد اما 7 کیلومتر آن خاکی است که تلاش می کنیم امسال آسفالت شود.

او اضافه کرد: امیدوار هستیم که ارتباط شیراز به تنگ براق از مسیر بیضا به سمت کامفیروز و نهایتا به سمت محور اقلید یاسوج  برقرار شود.

تکاور گفت: در منطقه دزکرد هم جاده‌ای به طول 26 کیلومتر در حال ساخت است که این منطقه را به پادنا، از نقاط گردشگری شهرستان سمیرم و قطب گردشگری و کشاورزی و مرکز تولید سیب استان اصفهان، متصل می کند.

وی افزود: یک محور هم از پادنا به سمت خسروشیرین آباده بطول 16 کیلومتر در دست اجراست که 10 کیلومتر در حوزه استان فارس و مابقی در استان اصفهان  قرار دارد؛ البته پروژه در حوزه فارس پروژه بسیار فعال است.

تکاور همچنین گفت: چند پروژه راه روستایی در شهرستان اقلید وجود دارد که این روستاها را به آزادراه شیراز به اصفهان متصل می کند.

مدیرکل راه و شهرسازی فارس گفت: محور مواصلاتی اقلید، آسپاس و سده، یاسوج که بنام طریق الرضا نام گذاری شده در بخش تحت مدیریت فارس مراحل اجرایی را طی می کند اما در محدوده یاسوج در دست مطالعه است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: