• چهارشنبه ۴ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 977-184-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

شهرداری متولی سرویس مدارس در جهرم/

افزایش 15 درصدی کرایه در سال جدید

رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری جهرم اعلام کرد که امسال این سازمان مسئولیت ساماندهی سرویس مدارس را عهده دار شده و از ابتدای مهر کار صدور مجوز برای خودروهای متقاضی را شروع کرده است.

 به گزارش ایسنا منطقه فارس، علی داودی‌نیا چهارشنبه 4 مهر در جمع خبرنگاران با اشاره به ساماندهی بخشی از سرویس مدارس در جهرم، گفت: خودروهای دارای مجوز ارائه سرویس مدارس با نصب برچسب و کدشناسایی مشخص شده است.

او با اشاره به صدور کارت صلاحیت برای رانندگان خودروهای ارائه دهنده سرویس مدارس در جهرم، خاطرنشان کرد که بالغ بر 2 هزار دستگاه خودرو برای پوشش دانش آموزان متقاضی سرویس مدارس در این شهر نیاز است.

داودی‌نیا گفت: باستناد جلسه کارگروه مادهٔ 18آیین نامه اجرایی دانش آموزان مدارس و موافقت اعضای هیئت مدیره سازمان حمل و نقل شهرداری و تصویب شورای اسلامی جهرم، در صورت تأیید فرمانداری نرخ کرایهٔ سرویس‌ مدارس در سال جدید تحصیلی حدود 15 درصد افزایش خواهد یافت.

رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری جهرم با اشاره به لزوم رعایت شئونات اسلامی و اخلاقی و توجه به آیین نامه راهنمایی و رانندگی از سوی رانندگان، از والدین دانش آموزان درخواست کرد که برای جابه جایی فرزندان خود بین خانه و مدرسه تنها از خودروهای شناسه دار و تایید صلاحیت شده استفاده کنند.

داودی‌نیا گفت: شهروندان می‌توانند موارد احتمالی تخلف را ضمن تماس تلفنی یا حضوری به اطلاع سازمان مدیریت و حمل و نقل شهرداری جهرم برسانند تا پیگیری قانونی انجام شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: