• شنبه ۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 977-1773-5
  • خبرنگار : 014
  • منبع خبر : ----

فرماندار شیراز:

هر گونه تجمعی نیازمند مجوز قانونی است

فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان شیراز تاکید کرد که براساس قانون هرگونه تجمعی در فضای آزاد با هر شکل و هدفی مستلزم دریافت مجوز از مبادی قانونی است.

حیدر عالیشوندی ظهر شنبه 7 مهر در گفت و گو با ایسنا منطقه فارس تصریح کرد: طی روزهای اخیر هیچ درخواستی مبنی بر برگزاری تجمع در هیچ نقطه ای از شهرستان و شهر شیراز توسط فرمانداری صادر نشده است.

او با بیان اینکه هرگونه تجمعی بدون طی مراحل قانونی دریافت مجوز، غیرقانونی محسوب می شود، گفت: فرمانداری شهرستان شیراز بارها اعلام و تاکید کرده که آمادگی بررسی درخواست مجوز برپایی تجمع و صدور مجوز در چهارچوب قوانین جاری کشور را دارد.

عالیشوندی با بیان اینکه برپایی هرگونه تجمع فاقد مجوز قانونی، می تواند به زیان جامعه بوده و به امنیت و آرامش موجود لطمه بزند، گفت: ظاهرا تجمعی پیش از ظهر امروز مقابل شهرداری مرکزی شیراز در حال شکل گیری بوده که بلافاصله اطلاعاتی در خصوص متفرق شدن افراد واصل شد.

فرماندار شیراز تاکید کرد که هیچ مخالفتی با برگزاری تجمع وجود ندارد مشروط به آنکه از قبل برای دریافت مجوز اقدام قانونی و رسمی انجام شده باشد.

به گزارش ایسنا و به دنبال نصب بنری مذموم در شیراز و علی رغم انجام اقدامات قانونی از سوی شهرداری و دستگاه قضایی برای برخورد با مسببان این رخداد، تجمع‌هایی با حضور افرادی معدود در مقابل شهرداری شیراز شکل گرفت و در زمانی کوتاه پایان یافت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: