• یکشنبه ۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 977-2373-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم شیراز در مجلس:

انتصاب مدیرکل بیمه سلامت فاقد مشکل قانونی است

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد که انتصاب مدیرکل بیمه سلامت استان فارس فاقد مشکل قانونی بوده است.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، مسعود رضایی یکشنبه 8 مهر در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در  چند روز اخیر مطلبی به نقل از وی مبنی بر وجود مشکل قانونی در انتصاب مدیرکل بیمه سلامت فارس توسط برخی رسانه‌ها مطرح شده است، این موضوع را تکذیب و تاکید کرد که با پیگیری نمایندگان مجلس این انتصاب مشکل قانونی نداشته است.

رضایی گفت: طی هفته‌های اخیر با هیچ رسانه و خبرنگاری گفت و گو نداشته‌ام و آنچه به نقل از من در این خصوص مطرح شده، یک مطلب خلاف واقع دور از اخلاق و اصول حرفه‌ای است.

وی افزود: پیش‌تر از طرف برخی جریان‌ها و دستگاه‌های پایین‌دست برخی ابهامات در خصوص انتصاب صابر فرخی در اداره‌کل بیمه سلامت استان فارس مطرح شده بود که با توجه به تحقیقات انجام شده مشخص شد انتصاب وی هیچ‌گونه مشکل قانونی نداشته و موضوع مطرح شده در این رابطه صحت ندارد.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به وضعیت حساس فعلی کشور و استان، تأکید کرد: هیچ شخص یا جریانی نباید گمان کند که اگر شکستی در این مقطع زمانی به وجود بیاید متوجه دولت یا عده‌ی خاصی است بلکه اگر شکستی حاصل شود قطعاً دامن همه‌ی جامعه و کشور ما را خواهد گرفت .

رضایی با گلایه از برخی حاشیه‌سازی‌های بی‌مورد، خاطرنشان کرد: من معتقدم با توجه به جنگ اقتصادی فعلی که در سراسر کشور وجود دارد، لازم است همه ما دست به دست هم بدهیم تا بتوانیم از این مبارزه‌ی سخت به سلامت و سربلندی، بیرون بیاییم.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی همچنین از بیمارستان‌های خصوصی شیراز خواست با هیچ توجیهی از ارائه‌ی خدمات به بیماران سر باز نزنند و زمینه‌ساز افزایش فشار بر مردم نشوند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: