• یکشنبه ۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 977-2573-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

رئیس کل دادگستری فارس:

عضو بازداشتی شورای شهر شیراز آزاد نشده است

رئیس کل دادگستری استان فارس در رابطه با آخرین وضعیت پرونده مهدی حاجتی عضو شورای شهر شیراز گفت: این فرد با قرار تامین قانونی برای انجام تحقیقات تحت نظر است و اخبار منتشره مبنی برآزادی وی مورد تایید نیست .

به گزارش ایسنا، علی القاصی مهر در رابطه با پرونده مهدی حاجتی و اتهامات این عضو شورای شهر شیراز، گفت: در این مورد از قاضی سئوال کردم؛ صرفنظر از اینکه این فرد با یک فرقه ضاله ارتباطی داشته یا از این فرقه ضاله دفاعی کرده یا خیر، اتهامات دیگری در سایر جرائم عمومی علیه وی مطرح بوده و قاضی در حال تحقیق در این خصوص است.

رئیس کل دادگستری استان فارس با بیان اینکه جو سازی‌ها هیچ تاثیری در روند رسیدگی به این پرونده نخواهد داشت، گفت: اجازه دخالت در این پرونده را نخواهیم داد و کسی حق ندارد در تصمیم قاضی که کاملا مستقل است دخالت کند .

القاصی مهر افزود: این پرونده در چارچوب قانون رسیدگی خواهد شد و دستگاه قضایی توجهی به غوغاسالاری و تبلیغات سیاسی نخواهد کرد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، مهدی حاجتی شامگاه پنجشنبه 5 مهرماه و بعد از انتشار توئیتی در حمایت از 2 عضو بازداشتی فرقه ضاله بهائیت، بازداشت شد.

شامگاه شنبه 7 مهرماه اخبار ضد و نقیضی در خصوص آزادی یا احتمال آزادی این عضو شورای شهر شیراز در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد و برخی از پایگاه‌های خبری مدعی شدند که قاضی پرونده قرار وثیقه‌ای برای آزادی او تعیین کرده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: