• سه شنبه ۱۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-1476-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

به همت جهاددانشگاهی فارس؛

کارگاه آموزشی ویژه فعالان حوزه تعاون در فارس برگزار شد

اولین کارگاه آموزشی مفاهیم، نظریه‌ها، مدل‌ها، الگوها و تکنیک‌های بهره‌وری در کسب و کارهای تعاونی توسط جهاددانشگاهی استان فارس ویژه‌ی فعالان حوزه تعاون در این استان برگزار شد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، نخستین کارگاه آموزشی با موضوع " آشنايي با مفاهيم، نظريه‌ها، مدل‌ها، الگوها و تكنيك‌هاي بهره‌وري در كسب و كارهاي تعاوني" ویژه پرسنل اداره کل تعاون و اعضا و مدیران تعاونی‌های استان فارس برگزار شد.

در این دوره آموزشی که از دوشنبه 9 مهرماه در شیراز آغاز شد و تا امروز سه شنبه 10 مهر ادامه داشت، بالغ بر 100 نفر از پرسنل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اعضا و مدیران شرکت‌های تعاونی استان فارس با مفاهم، نظریه‌ها، مدل‌ها، الگوها و تکنیک‌های بهره وری در کسب و کارهای تعاونی آشنا شدند.

این دوره آموزشی از سوی سازمان تجاری سازی فن آوری و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهی و با همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس در مجتمع آموزشی جهاددانشگاهی فارس در شیراز برگزار شد.

مدیر سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان استان فارس در این خصوص گفت: در راستای عملیاتی سازی تفاهم نامه مشترک معاونت امور تعاون و جهاددانشگاهی ۱۴ اقدام در اولویت همکاری‌های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و اشتغالزایی در زمینه تعاونی‌ها مطرح شد .

اکبر زاهدیان‌نژاد هدف از برگزاری این کارگاه را ارتقای سطح دانش و بازآموزی مخاطبین فعال در این عرصه عنوان و اضافه کرد: با عنایت به اینکه تعاونی‌ها فعالیت اقتصادی دارند و باید با آموزش‌های مستمر توان رقابتی خود را بالا برده و بتوانند اثر بخشی فعالیت‌های خود را افزایش دهند؛ در حوزه همکاری‌های آموزشی روزهای 9 و 10 مهر ماه این کارگاه آموزشی برگزار شد.

زاهدیان‌نژاد گفت: این کارگاه آموزشی با همکاری بسیار موثر اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و به مدت 2 روز برنامه ریزی و اجرایی شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: