• چهارشنبه ۱۱ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 977-3273-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

استاندار فارس:

لزوم توجه به موضوع مسكن در طرح بازآفريني شهري

استاندار فارس با اشاره به تاکیدات رئیس جمهور در خصوص توجه به موضوع مسکن در طرح بازافرینی شهری   خاطرنشان کرد: در این باید علاوه بر اینکه حیات دوباره به بافت‌های فرسوده باز می‌گردد، موضوع مسکن نیز با دقت و جدیت به شکلی جامع در نظر گرفته شود.

به گزارش ايسنا منطقه فارس، اسماعيل دوشنبه ١١ مهر در چهارمين جلسه بازآفريني پايدار شهري بيان كرد: اجرای این طرح که موضوع مورد تاکید رئيس جمهور است به  اهتمام و اقدام جامع و مشترک همه دستگاه‌ها نیاز دارد و باید به عنوان یک هدف در دستور کار قرار گیرد .

وی به مهمترین شاخصه طرح بازآفرینی شهری اشاره کرد و افزود: بر اساس تاکیدات رئیس جمهور این طرح به صورت اقدام جامع و مشترک اجرا می‌شود که این جامعیت و مشارکت سبب تمایز و برتری طرح بازآفرینی شهری نسبت به اقداماتی است که در گذشته به شکل پراکنده و نقطه ای در بافت‌های فرسوده انجام می‌شد .

استاندار فارس تاکید کرد: برنامه کوتاه مدتِ این طرح باید در جلسات ستاد بازآفر ینی شهری که در استان برگزار می‌شود مورد بررسی قرار گرفته و موانع و مشکلات احتمالی با همکاری و مشارکت همه دستگاه های اجرایی و خدمات رسان برطرف شود .

تبادار همچنین گفت: با دستور رهبر معظم انقلاب یک میلیارد دلار به عنوان پشتوانه طرح باز آفرینی فضای شهری در اختیار سازمان برنامه و بودجه قرار گرفته و سهم ۳۰ درصدی دستگاه‌ها نیز مشخص شده است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: