• شنبه ۱۴ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 977-3673-5
  • خبرنگار : 014
  • منبع خبر : ----

فرماندار شیراز:

لزوم آماده سازی بسترها و زمینه لازم برای کار آتش‌نشانان

فرماندار شیراز با تاکید بر لزوم آماده‌سازی بسترهای لازم برای مطلوبیت فعالیت آتش‌نشانان، خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان باید به سلاح تقوا و ایمان هم مسلح شوند؛ چرا که اگر اعتقاد به خدمات و آخرین پناه مردم در هنگام حادثه نباشد به حتم ارائه خدمات به راحتی انجام نمی‌شود .

به گزارش ایسنا منطقه فارس، حیدر عالیشوندی شنبه 14 مهر در حاشیه بازدید از ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی شیراز با بیان اینکه آموزش، امکانات و تجهیزات به‌روز لازمه کار آتش‌نشانان است، تاکید کرد: آتش‌نشانی هم مانند نیروهای مسلح همواره باید به تجهیزات روز بین‌المللی متناسب با شرایط هر شهر، مجهز باشد.

وی با اشاره به سختی کار آتش‌نشانان خاطرنشان کرد: همه ما حادثه ساختمان پلاسکو در تهران را به یاد داریم، آتش‌نشانان با وجود تخریب ساختمان وارد صحنه شدند و جان خود را برای حفظ جان مردم و مال آنها از دست دادند .

فرماندار شیراز فرصت خدمت به مردم را استثنایی خواند و خاطر نشان کرد: انسان همیشه نمی‌تواند به مردم خدمت کند. زمان، مکان و گذشت سن این امکان را از انسان می‌گیرد .

عالیشوندی خطاب به آتش‌نشانان ادامه داد: در ایامی که فرصت خدمت به مردم را دارید تمام تلاش خود را بکار گیرید و بهترین خدمت را ارائه کنید. شاید نتوان پا به پای شما تلاش کرد اما همواره تلاش خواهیم کرد در مسائل یاری‌ریان شما باشیم .

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز نیز در حاشیه این دیدار به تشریح عملکرد سازمان متبوع پرداخت و از احداث دو ایستگاه دیگر تا پایان امسال خبر داد .

محمدهادی قانع ابراز امیدواری کرد در آینده‌ای نزدیک تعداد ایستگاه‌های آتش‌نشانی  از ۲۰ به ۳۲ ایستگاه برسد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: