• یکشنبه ۱۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-6174-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مديركل فرودگاه‌هاي فارس:

جایگزینی دو پرواز یکشنبه در شیراز

مديركل فرودگاه‌هاي فارس از جایگزینی دو پرواز امشب شیراز با ایرباس ۳۴۰ به مقصد مشهد و تهران خبر داد و گفت: نقص فنی موجب کنسل شدن این دو پرواز و جابه‌جایی با ایرباس ۳۴۰ شده است .

رضا بديعي‌فرد در گفت‌وگو با ايسنا منطقه فارس، با اشاره به بروز نقص فني در پرواز امشب ١٥ مهر هواپيمايي آسمان از شيراز به مقصد مشهد، بيان كرد: اين پرواز به دليل بروز نقص فني در رادار هواشناسي خود هواپيما پس از بلند شدن به مبدأ بازگشت .

وي با بیان ابتکه سيستم رادار هواشناسي هواپيما ارتباطي به فرودگاه ندارد، ادامه داد: پرواز جايگزين پرواز شيراز-مشهد با ايرباس ٣٤٠ انجام خواهد شد .

بدیعی فرد همچنين از كنسل شدن پرواز شيراز به مقصد تهران با هواپيمايي تابان در شامگاه یکشنبه ۱۵ مهر خبر داد و در اين باره نيز گفت: مقرر شده تا ايرباس ٣٤٠ جابه‌جايي مسافران شيراز به مقصد مشهد و تهران را تا پايان امشب انجام دهد .

بديعي‌فرد همچنين به كنسل شدن پرواز ايرتور از تهران به مقصد شيراز در روز جمعه ١٣ مهر اشاره و خاطرنشان كرد: به دليل عدم پرواز جايگزين، بليط اين پرواز باطل شد .

وي پرواز شيراز به مقصد مسقط به دليل نقص فني و جايگزيني آن با پرواز ديگر را از ديگر مواردي عنوان كرد كه طي روزهاي اخير در فرودگاه شيراز حادث شد .

مدیرکل فرودگاه‌های فارس به وضعيت پروازها هم اشاره و عنوان كرد كه جا به‌جايي‌ها به صورت نرمال در حال انجام است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: