• دوشنبه ۱۶ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-7014-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

عضو شوراي شيراز:

شوراي شهر شيراز در اتفاقات اخير محافظه‌کارانه مدارا كرد

عضو شوراي شهر شيراز با بيان اينكه يكي از خصايص اصلاح‌طلبي تبيعت از قانون است، گفت: شوراي شهر شيراز در جريان اتفاقات اخير محافظه‌کارانه عمل و مدارا كرد .

به گزارش ايسنا منطقه فارس، نوذر امامي بعدازظهر دوشنبه ١٦ مهر در صحن علني شوراي شهر شيراز با بيان اينكه در هر شرايطي تابع قانون هستيم، افزود: همانگونه كه مباحث مختلف مطروحه پیرامون یک عضو شورا را پيگيري می‌شود، بايد تخريب كنندگان ميراث تاريخي، كساني كه پرچم اسرائيل را بر روي ساختمان شهرداري نصب كردند و كساني كه غير قانوني اقدام به تجمع و توهين به بزرگان كردند هم پیگیری شود.

وی با تاكيد بر اينكه ما تسليم قانون هستيم و نيازي نيست ما را در خيايان بازداشت كنند، گفت: ما اهل همينجا هستيم كافي است زنگ بزنند خودمان مي‌آييم .

این عضو شوراي شهر شيراز ادامه داد: انقلاب و اصلاح امور اجتماعي ميراث شهداست و شهدا در كنار خون دادند تا اسلام و انقلاب باقي بماند .

امامي خاطرنشان كرد: اگر آزادي بيان وجود داشت و بعد از پايان بيان هم آزاد بوديم امروز شاهد فقر، فساد و اين همه معضلات نبوديم .

این عضو شورای شیراز با ابراز تاسف از آنچه دل نازک شدن اصحاب قدرت خواند تاکید کرد که در اين شرايط نمي‌توان انتقادي را مطرح كرد و گفت: شورا به عنوان نماينده مردم نسبت به كساني كه جلوي در شهرداري پرچم اسراييل نصب و توهين كردند، ضمن صدور بيانيه نسبت به طرح شكايت اقدام كند .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: