• دوشنبه ۱۶ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-6574-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

معاون استانداری فارس عنوان کرد:

پرداخت 235 میلیارد تومان تسهیلات به طرح‌های روستایی و فراگیر در فارس

معاون هماهنگی امور اقتصادی وتوسعه منابع استانداری فارس گفت: هزار و ۳۷۷ طرح روستایی و فراگیر، مبلغ ۲۳۵ میلیارد تومان تسهیلات از بانک‌های عامل دریافت و فعالیت خود را شروع کرده‌اند.

به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از روابط عمومی استانداری فارس، یدالله رحمانی گفت: با توجه به پرداخت این میزان تسهیلات به طرح‌های روستایی و فراگیر، کمیته نظارت برای بررسی پیشرفت کار این طرح‌ها طبق آئین نامه مربوطه در استان تشکیل می‌شود .

وی که در بیست و هفتمین شورای راهبری اشتغال استان فارس سخن می‌گفت، اضافه کرد: با توجه به اینکه در استان فارس تسهیلات به صورت پلکانی و با توجه به مرحله‌ی پیشرفت طرح پرداخت می‌شود، تیم نظارت می‌تواند نقش موثری در بهره وری و اشتغالزایی و ممانعت از انحراف احتمالی در طرح‌ها داشته باشد .

رحمانی گفت: جایگاه استان فارس در طرح‌های مصوب روستایی رده هفتم و در طرح‌های مصوب فراگیر سیزدهم کشور است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس یادآور شد: تعداد هفت هزار و 953 طرح در کمیته فنی اشتغال استان فارس بررسی و از این تعداد پنج هزار و 836 طرح مصوب شده است .

  رحمانی در عین حال گفت: یک هزار و 478 طرح با مبلغ 277 میلیارد تومان در بانک‌های عامل منعقد شده که انتظار می‌رود با اجرای آنها 14 هزار 29 نفر اشتغالزایی در استان به دنبال داشته باشد .

او با اشاره به طرح‌های ملی اشتغال روستایی و فراگیر استان فارس گفت: تاکنون از میان طرح‌های ارسال شده به کمیته فنی اشتغال کشور، 2 طرح در حوزه اشتغال فراگیر و روستایی به مبلغ 290 هزار میلیون ریال مصوب شده و انعقاد قرارداد با بانک عامل برای پرداخت انجام شده است.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: