• یکشنبه ۲۲ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-8814-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

فرمانده ارشد آجا در فارس عنوان کرد:

همکاری با شهرداری برای توسعه ی موزون شیراز

فرمانده ی ارشد آجا در استان‌های فارس و کهگیلویه و بویر احمد گفت: برای توسعه‌ی موزون و متوازن شیراز، همکاری همه جانبه‌ای با شهرداری خواهیم داشت.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، به نقل از روابط عمومی شهرداری شیراز، امیر سرتیپ وجیه‌الله جمشیدی در دیدار معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز، بر تداوم همکاری با برای توسعه متوازن شهر شیراز تاکید کرد.

او با اشاره به توافقنامه‌های منعقد شده بین شهرداری شیراز و فرماندهی ارشد آجا در فارس، گفت: برای توسعه‌ی شیراز به حتم از هیچگونه تلاش و همکاری، به ویژه در این دوره که نظرات مدیران شهرداری را مناسب می‌دانیم، دریغ نمی‌کنیم .

جمشیدی با اشاره به ظرفیت های بی بدیل کلانشهر شیراز در مقایسه با دیگر نقاط کشور در زمینه های مختلف زیست محیطی، گردشگری و دیگر ابعاد، گفت: امروز اهداف شهرداری را بلند و مناسب ارزیابی می‌کنیم .

فرمانده ارشد آجا در استان‌های فارس و کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: قطعا با این تلاش ها شیراز شاهد روزهای بسیار بهتری در ارتقای زندگی شهروندان خواهد بود .

پیگیری مستمر پروژه‌ها اولویت مدیران شهرداری است

معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز گفت: مدیران شهرداری تا حصول نتیجه پیگیر مستمر امور بوده و هستند .

حسین آرگیو با بیان اینکه در تمام مسایل و مشکلات متعدد شهرداری به طور مستمر پیگیر هستیم، گفت: برای ساخت بزرگراه گلبهار که بخشی از آن در زمین های ارتش قرار دارد به دنبال توافق هستیم .

وی با بیان اینکه در انجام پروژه های شهرداری جلب نظر مالکان املاک در مسیر را مدنظر قرار می دهیم و بعضا این توافقات موجب طولانی شدن زمان اجرای پروژه ها نیز می شود، افزود: بسیاری از این صاحبان املاک دستگاه های دولتی و نظامی هستند که رضایت آن ها برای پیشبرد پروژه ها الزامی است .

معاون شهردار شیراز با اشاره به اینکه عملیات اجرایی پروژه بزرگراه گلبهار از یک ماه پیش آغاز شده است، گفت: آغاز این طرح تاثیر گذار شهری پس از هماهنگی با مالکان آغاز شد و در حال حاضر نیز با اعلام همکاری مسئولان ارتش در شیراز و تهران توافقنامه ای نیز به امضا رسید تا شاهد شتاب بیشتری در عملیات اجرایی پروژه باشیم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: