• دوشنبه ۳۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-10874-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

بزرگداشت روز کنترلر ترافیک در فرودگاه شیراز

مرکز کنترل فرودگاه شیراز

مراسم بزرگداشت روز جهانی کنترل ترافیک هوایی با حضور مسئولان لشکری و کشوری در فرودگاه شهید آیت الله دستغیب شیراز برگزار شد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، صبح دوشنبه 30 مهر و مراسم بزرگداشت 20 اکتبر روز جهانی کنترل ترافیک هوایی، در فرودگاه شهید آیت الله دستغیب شیراز برگزار شد.

فرمانده پایگاه هوایی شهید دوران شیراز در این مراسم با اشاره به اهمیت کار کنترلرهای هوایی، گفت: تمام امکانات پایگاه هوایی شهید عباس دوران شیراز در اختیار کنترلرهای ترافیک هوایی استان فارس قرار می‌گیرد .

امیر سرتیپ دوم اسماعیل لشکری با اشاره به اینکه برخی مشاغل بسیار حساس و از مولفه های اثرگذار در عملیات است، اظهار کرد: اگر کنترلرهای ترافیک هوایی از نظر روحی و روانی دچار مشکل شوند اثرات غیرقابل جبرانی در کل سیستم خواهد داشت .

وی با بیان اینکه ما در شهری هستیم که امکانات خوبی در آن وجود دارد، خاطرنشان کرد: تمام کسانی که می توانند امکاناتی در اختیار کنترلرها بگذارند به نحوی که گوشه ای از مشکلات آنها برطرف شود نباید دریغ کنند .

فرمانده پایگاه هوایی شهید دوران شیراز تاکید کرد تا تمامی برنامه های پایگاه هوایی شهید دوران هماهنگی لازم انجام شده است تا کنترلرهای ترافیک هوایی استان فارس همانند فرمانده هان رتبه یک پایگاه هوایی پارس از تمامی امکاناتی در اختیار ما قرار دارد استفاده کنند.

لشکری با بیان اینکه یکی از نقاطی که ارتباط خوبی بین کنترلرهای ترافیک هوایی و دیگر بخش‌های پرواز وجود دارد شهر شیراز است، عنوان کرد: هماهنگی ها و تعاون بین بخش های مختلف پرواز در شهری مانند شیراز با حجم ترافیک و پرواز بالا مثال‌زدنی است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: