• دوشنبه ۳۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-13014-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مديركل هواشناسي فارس:

بارندگی در فارس شاید هفته آینده

مديركل هواشناسي استان فارس تاکید کرد که تا پایان این هفته انتظار بارندگی قابل توجه در فارس را نداریم، از احتمال استقرار سامانه بارشی از ابتدای هفته آتی در این استان خبر داد.

مسعود ده‌ملایی در گفت و گو با ایسنا منطقه فارس، با بيان اينكه انتظار بارش از سامانه فعلی در استان نداریم، گفت: توده فعلی بارشی در فارس در حاشیه غربی استان مستقر شده و تا بعدازظهر دوشنبه ۳۰ مهر از فارس خارج می‌شود .

وی ادامه داد: سامانه فعلی تنها در شهرستان‌های فیروزآباد، قیرو کارزین و کازرون منجر به بارش یک تا دو میلی‌متری باران شده و همچنین بارش‌های خفیف و پراکنده‌ای در دیگر شهرستان‌های فارس به ثبت کرده است .

ده‌ملایی گفت: به استناد نقشه‌های پیشیابی، تا پایان این هفته انتظار بارندگی قابل توجهی در فارس وجود ندارد اما از اواخر این هفته و اوایل هفته آینده، احتمال استقرار سامانه بارشی در استان پیش‌بینی می‌شود.

 با بيان اينكه تا پایان هفته جاری خبری از بارندگی نیست، از احتمال استقرار سامانه بارشی جدید از اوایل هفته آینده خبر داد .

مديركل هواشناسي فارس با بيان اينكه بارش‌های پاییزی از اواسط آبان ماه آغاز می‌شود، گفت: مقایسه آمار بارش پاییزی طی روزهای گذشته نسبت به مدت مشابه سال گذشته اکنون غیرواقعی است و از ابتدای آذرماه می‌توان به اطلاعات تکمیلی دست یافت .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: