• سه شنبه ۱ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 978-176-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدیر بسیج جامعه پزشکی فارس خبر داد:

اعزام بسیجیان جامعه پزشکی استان فارس به کربلا

مدیر سازمان بسیج جامعه پزشکی فارس از اعزام بیش از 450 عضو بسیجی مجموعه سلامت استان فارس برای خدمت رسانی به زائران کربلای معلی خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از علوم پزشکی شیراز، فرخ بهارلوئی با اشاره به اعزام 50 بسیجی عضو جامعه پزشکی شیراز به کربلا، گفت: شامگاه دوشنبه 29 مهر نیز جمعی از بسیجیان عضو این جامعه با هدف استقرار در موکب‌ها و ارائه خدمات پزشکی به زائران، عازم مرز شلمچه شدند.

او با اشاره به تداوم اعزام اعضای بسیج جامعه پزشکی به کربلا، گفت: بیشترین جمع تیم اعزامی را پزشکان متخصص، پزشکان عمومی، دندانپزشکان، داروسازان، دانشجویان دوره کارورزی پزشکی(اینترن) و پرستاران تشکیل می‌دهند.

بهارلوئی تیم پزشکان متخصص اعزامی به موکب‌های آئین پیاده روی اربعین حسینی از مجموعه بسیج جامعه پزشکی را شامل جراح مغز و اعصاب، طب اورژانس، جراح عمومی، زنان و زایمان، بیهوشی و داخلی عنوان کرد .

  مدیر سازمان بسیج جامعه پزشکی فارس همچنین از حضور نیروهای پیراپزشک و یک تیم پشتیبانی به همراه نیروهای اعزامی خبر داد و گفت: نیروهای اعزامی تا پایان روز هشتم آبان، همراه با زائران اربعین حسینی هستند .

او با اشاره به فضای معنوی این برنامه، ادامه داد: استقبال فراوانی از سوی بسیجیان جامعه پزشکی فارس برای حضور در این رویداد معنوی وجود داشت که در نهایت، با برنامه ریزی و پیش بینی های لازم، موفق به اعزام ۴۵۰ نیرو از جمع متقاضیان شدیم .

بهارلوئی اضافه کرد: با همکاری و برنامه ریزی مدیریت های پرستاری، مامایی و اداره پزشکان معاونت درمان، تلاش شد تا حضور این جمع در موکب‌های زائران اربعین، اختلالی در امر خدمات رسانی مراکز درمانی استان ایجاد نکند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: