• چهارشنبه ۲ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 978-573-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

مدیرکل حج و زیارت استان فارس:

تاکنون 72 هزار ویزا برای زائران اربعین در فارس صادر شده است

مدیرکل حج و زیارت استان فارس گفت: از ابتدای زمان صدور روادید برای ایام اربعین تاکنون بالغ بر 72 هزار روادید در استان فارس صادر شده است.

علی‌رضا زینلی در گفت و گو با ایسنا منطقه فارس، گفت: سال گذشته که فارس معین استان‌های بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد هم بود حدود 60 هزار روادید برای ایام اربعین صادر شد اما امسال تاکنون 72 هزار فقره روادید صادر شده است.

زینلی تعداد متقاضیان صدور روادید در استان فارس را بالغ بر 75 هزار نفر اعلام و اضافه کرد: روادید حدود 3 هزار متقاضی باقیمانده نیز تا پایان همین هفته صادر خواهد شد.

او با بیان اینکه تاکنون گزارشی مبنی بر صدور روادید جعلی در استان فارس ارائه نشده است، گفت: قبل از این و توسط دستگاه‌های مسئول جاعلانی در سایر استان‌ها دستگیر شدند که 1200 روادید جعلی نیز مربوط به فارس بوده است.

زینلی صدور ویزای جدید برای کسانی که برای آنها ویزای تقلبی صادر شده بود را یکی از دلایل تاخیر در صدور ویزاها دانست و گفت: حجم بالای تقاضا برای صدور ویزای کشور عراق از دیگر دلایل تاخیر در صدور روادید بوده است.

مدیرکل حج و زیارت استان فارس با اشاره به استقبال بالای شهروندان استان فارس برای دریافت ویزای عراق در ایام اربعین، گفت: با توجه به افزایش قابل توجه متقاضیان، تاخیر در صدور ویزا نیز امری طبیعی است.

زینلی تصریح کرد که تا پایان این هفته، روادید برای تمام متقاضیانی که منع قانونی برای دریافت نداشته باشند، صادر خواهد شد و هیچ موضوعی برای نگرانی وجود ندارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: