• پنجشنبه ۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 978-681-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

آیین قدردانی از ورزشکاران پارآسیایی فارس/

استاندار فارس:
ورزش همگانی ضرورت زیست جامعه است

استاندار فارس، ورزش همگانی را ضرورت زیست جامعه دانست و بر لزوم فراهم شدن تمام بسترها برای ورزش همگانی در کنار ورزش قهرمانی تاکید کرد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، اسماعیل تبادار شامگاه چهارشنبه 2 آبان در مراسم تجلیل از ورزشکاران استان فارس که در مسابقات پارآسیایی موفق به کسب مدال شده بودند، گفت: نگاه به ورزش و جوانان و فراهم شدن زیر ساخت‌ها و توجه به این امور زمینه همواري بيشتر ورزش در جامعه را مهیا می‌کند .

وی با اشاره اختصاص اعتبار ۲۰۰ میلیارد تومانی برای ورزش استان در سال گذشته، گفت: نزدیک به ۱۳ درصد از بودجه فارس صرف ورزش شده است. البته این شق‌القمر نیست. کاش بستري ايجاد شود که بتوان در همه عرصه‌ها از جمله ورزش هزینه‌های بیشتری کرد .

تبادار خواستار ايجاد زمينه بيشتر نشاط در ابعاد مختلف براي جوانان نوجوانان، گفت: البته در اين ميان بايد به ورزش سالمندان هم توجه كرد .

وي همچنين خطاب به ورزشكاران حاضر در جلسه گفت: به تک تک شما افتخار می‌کنم اما افتخار بالاتر آن بود که ورزشکاران فارس از نظر اخلاق برتر شدند .

استاندار فارس مجددا تاکید کرد: کسب مدال‌های رنگارنگ با تلاش، کوشش، همت، غیرت و راد مردی اتفاق افتاده اما مدال اخلاق از همه مدال‌ها برتر است.

تبادار با اشاره به تاریخ ساز شدن فارس در این دور از مسابقات پارا آسیایی، گفت: انتظار دارم نه تنها این تاریخ سازی تکرار شود بلکه روز به روز افزایش پیدا کند.

استاندار فارس يادآور شد: در سال‌های گذشته این تلاش‌ها و مدال آوری در فارس وجود داشته اما وسعت آن به میزان امروز نبود که جای تشکر دارد.

در این مراسم از ساره جوانمردی، محمد الوان‌پور، علی‌اصغر جوانمرد و آرزو رحیمی، علی اکبر غریب‌شیعی، سمیرا ارم، ندا فراستی، سمیه کهزادپور، ناهید کرمی و میلاد خردمند، بهرام سلیمانی و محسن عزیزی نژاد ورزشکاران رشته‌های مختلف شرکت کننده در رقابت‌های پارآسیایی جاکارتا و امین شاطرزاده و میعاد مکیف مربیان حاضر در این مسابقات قدردانی شد.

در این آیین همچنین از محمدرضا رحمانی‌فرد، امیررضا دهبزرگی و نوید محمدی، که در مسابقات المپیک جوانان بوینس آیرس آرژانتین موفق به کسب مدال شده بودند، قدردانی شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: