• پنجشنبه ۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-914-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

دستگيري رئيس اختلاسگر بانك در شيراز

فرمانده انتظامي استان فارس از دستگيري رئيس متخلف يکي از شعب بانكی در شیراز که قریب به 4 میلیارد تومان اختلاس کرده است، خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، به نقل سایت پلیس فارس، سردار احمدرضا گودرزی پنجشنبه 3 آبان اعلام کرد: رئیس یکی از شعب بانکی در شیراز که با سوءاستفاده از موقعیت شغلی خود بالغ بر 38 میلیارد و 300 میلیون ریال اختلاس کرده بود، دستگیر شد.

او در توضیح چگونگی این رخداد، گفت: در پي اعلام شكايت اداره حقوقي يكي از بانك‌ها در شيراز مبني بر وقوع اختلاس توسط رئيس بانك، بلافاصله ماموران اداره مبارزه با جرائم اقتصادي پليس آگاهي استان تحقيقات خود را آغاز كردند .

وي افزود: مأموران پليس آگاهي دريافتند كه فرد یاد شده با ترفندی خاص 80 فقره حساب بانكي به نام يك شهروند افتتاح و به این شیوه مبلغ زيادي وجه نقد اختلاس كرده است .

اين مقام انتظامي گفت: بلافاصله مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتي و پليسي فرد مورد نظر را در شیراز شناسای یو دستگیر کردند.

گودرزی با بیان اینکه متهم در بازجویی انجام شده توسط پلیس آگاهی به 38 میلیارد و 300 میلیون ریال اختلاس اقرار کرد و بعد از تکمیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: