• شنبه ۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 978-781-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : ----

بهره‌برداری از خانه ورزش در روستاهای کودیان و ظفرآباد شیراز

طی مراسمی با حضور مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری فارس، خانه ورزش روستاهای کودیان و ظفرآباد بخش مرکزی شیراز، افتتاح شد.

به گزارش ایسنا منطقه فارس، مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری فارس، شنبه 5 آبان در مراسم بهره برداری از خانه ورزش روستاهای کودیان و ظفرآباد، گفت: ورزش در عصر حاضر از مهمترین مقوله‌های فرهنگی اجتماعی محسوب می‌شود.

سید کمال پاکفطرت گفت: کمتر مبحث فرهنگی اجتماعی گستردگی و گیرایی ورزش را برای مخاطبان و این میزان شادی آفرینی را برای مردم بویژه جوانان دارد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه ظرفیت‌های پنهان بسیاری در زمینه‌ی ورزش در روستاها وجود دارد، گفت: اگر ما به درستی به ورزش روستایی توجه کنیم حاصل آن می‌تواند جوانان ورزشکار آتیه دار و با انگیزه‌ای خواهد بود که زمینه‌ساز افتخار آفرینی در مجامع ورزشی بین المللی خواهند بود.

پاکفطرت تصریح کرد: امروز در اغلب رشته‎‌های ورزشی، اکثر قهرمانان ورزشی ایران از دل همین روستاها هستند.

وی با بیان اینکه اقدامات شاخصی طی سال‌های اخیر در حوزه ورزش و زیرساخت‌های ورزشی در شهرستان شیراز انجام شده است، گفت: علی‌رغم تمام تلاش‌ها، هنوز هم در زمینه زیرساخت‌های ورزشی، فضای کار زیادی وجود دارد.

پاکفطرت گفت: انتظار است که شوراها و دهیاری‌ها با اولویت و نیازسنجی درست در زمینه مباحث فرهنگی تلاش کنند.

مدیرکل دفتر روستایی و شوراهای استانداری فارس گفت: دهیاری‌ها می‌توانند سه درصد از بودجه خود را در مباحث فرهنگی هزینه کنند؛ لذا دهیاران در این موضوع با دقت در نیازسنجی، تمام تلاش خود را به کار گیرند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: