• شنبه ۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 978-1980-5
  • خبرنگار : 014
  • منبع خبر : ----

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی فارس:

برنامه‌های هفته کتاب در فارس از نیمه دوم آبان کلید می‌خورد

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی فارس از اجرایی شدن ویژه برنامه‌های هفته کتاب در سراسر استان از نیمه دوم آبان ماه خبر داد .

به گزارش ایسنا منطقه فارس، روح‌الله منوچهری شنبه 5 آبان در دیدار با معاون پژوهشی آستان شاهچراغ(ع) بیان کرد: کتابخانه‌های عمومی فارس برنامه‌هایی را در هفته کتاب پییش‌بینی کرده که تمام آنها با همراهی آستان شاهچراغ(ع) انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه فارس همواره خود را وامدار آستان مقدس احمدی و محمدی(ع) می‌داند، افزود: هفته کتاب پیش رو و همکاری در این ایام، فصل جدیدی از ارتباط میان این دو سازمان را رقم خواهد زد و برای این منظور می‌توان تفاهم‌نامه همکاری این دو سازمان را ارتقا بخشید و سطح همکاری‌ها را گسترش داد.

معاون پژوهشی و فناوری اطلاعات آستان شاهچراغ (ع) نیز در ادامه این دیدار با بیان اینکه مجموعه کتابخانه‌های عمومی متولی امر کتابخوانی در استان است، خاطرنشان کرد: کتابخانه تخصصی حرم مطهر شاهچراغ (ع) با منابع گسترده و تخصصی و کتابداران متخصص این رشته پتانسیل بسیار خوبی برای مشارکت و همکاری دارد.

محمدرضا محمدجانی با تصریح اینکه اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی فارس باید به کتابخانه آستان به چشم یکی از کتابخانه‌های همراه خود نگاه کند، گفت: شایسته است که نشست‌های تخصصی با همکاری مشترک برگزار کنیم و همچنین امکان حضور کتابداران کتابخانه تخصصی آستان نیز در کارگاه‌های آموزشی کتابداری که در مجموعه کتابخانه‌های عمومی برگزار می‌شوند، فراهم شود.

بهناز سطانی، مدیر کتابخانه تخصصی آستان شاهچراغ(ع) نیز در این دیدار به تشریح برنام‌ های هفته کتاب در آستان پرداخت و برگزاری نشست‌های تخصصی در حوزه رشته کتابداری با حضور اساتید این رشته را از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده برشمرد.

وی همچنین از آمادگی کتابخانه آستان برای برگزاری دومین نشست کتابخوان تخصصی شاهچراغ (ع) با همکاری اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی فارس خبر داد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: